Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » Nauka – współpraca » specjalista ds. sprzedaży

specjalista ds. sprzedaży

A A A Drukuj

2013-11-08 12:13, wygasa 1 rok temu

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, dużej międzynarodowej firmy z branży budowlanej, osoby na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w naszym kraju, aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, dużej międzynarodowej firmy z branży budowlanej, osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży betonu
  • stała analiza rynku klientów i konkurencji
  • aktywny udział i merytoryczny wkład w kształtowaniu strategii sprzedaży
  • ustalanie indywidualnych planów sprzedaży z klientami oraz monitorowanie ich wykonania
  • kontrola procesu realizacji dostaw produktów, obsługa ewentualnych reklamacji
  • przygotowanie ofert i umów handlowych

Poszukujemy specjalistów do obu lokalizacji - Rzeszów oraz Tarnobrzeg.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętnośc ich zastosowania w praktyce
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • kreatywność, odpowiedzialność, elastyczność
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań: samochód, laptop, telefon
  • szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • doświadczenie w międzynarodowej firmie

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: mielec@pl.randstad.com

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?

Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...

Ostatnio czytający
Brak wyników.