Strona główna » Okolice Rzeszowa » Ogłoszenia » Praca – dam » Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

A A A Drukuj

2017-04-19 15:49, wygasa 6 miesięcy temu

Miejsce pracy: Zaczernie.

Opis stanowiska:

wyszukiwanie klientów - fotografów w krajach niemieckojęzycznych,

utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami (poprzez kontakty telefoniczne i mailowe),

negocjowanie warunków handlowych z klientami,

realizacja celów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,

zagraniczne wyjazdy służbowe na targi (2-3 razy w roku).

Wymagania:

płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

kilkuletni pobyt w krajach niemieckojęzycznych,

wyczucie biznesowe oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

łatwość prowadzenia rozmów biznesowych w języku niemieckim przez telefon,

świadomość celu połączona z właściwym doborem środków oraz planowaniem drogi dojścia do celu,

bardzo dobra obsługa komputera,

umiejętność wyszukiwania informacji w internecie,

prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

przejrzysty zakres zadań,

udział w projektach o charakterze międzynarodowym,

atrakcyjne wynagrodzenie oparte o jasny system motywacyjny,

praca w kilkunastoosobowym zespole,

miejsce pracy: Zaczernie k/ Rzeszowa,

praca stacjonarna, pełen etat,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

możliwość przystąpienia do programu kart Multisport.

proszę o przesłanie CV na adres praca@cyfrowafoto.com

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie aktualnych ofert pracy, praktyk, staży oraz informacji o szkoleniach, warsztatach, za pośrednictwem podanego przeze mnie adresu poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną  (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).”

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?

Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...

Ostatnio czytający

cyfrowafoto Napisz wiadomość
7 miesięcy temu