Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka siatkowa » Spotkanie Łukasza Perłowskiego z gimnazjalistami. ...

Spotkanie Łukasza Perłowskiego z gimnazjalistami. FOTO

    A A A Drukuj
                                  
2013-06-07 09:54, ostatnia aktualizacja 5 lat temu

Łukasz Perłowski, siatkarz Asseco Resovii spotkał się z uczniami Gimnazjum Nr 6 w Rzeszowie. Uczniowie mieli okazję zdobyć autograf swojego ulubionego sportowca, zrobić pamiątkową fotografię i zadać pytania.

W piątek 31 maja 2013 roku sala gimnastyczna Gimnazjum Nr 6 przy ul W.Pola 1 wyglądała inaczej niż zwykle. Została udekorowana barwami klubowymi ASSECO RESOVII Rzeszów, koszulkami zawodników klubu oraz plakatami wykonanymi przez uczniów.

Powodem tego "zamieszania" było zapowiadane od kilku dni spotkanie z siatkarzem ŁUKASZEM PERŁOWSKIM  który ze swoją drużyną dwukrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski. Inicjatorką spotkania była nauczycielka wychowania fizycznego pani Jadwiga Filip, która także prowadziła i ufundowała nagrody dla zwycięzców Quizu Siatkarskiego.

- Jego uczestnicy musieli odpowiedzieć na pytania związane z tą dyscypliną sportu, która jak się niejednokrotnie przekonaliśmy, jest jedną z najbardziej lubianych w naszej szkole – tłumaczy Jadwiga Filip.

Uczniowie mieli także okazję zadać pytania siatkarzowi, zdobyć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie zakończyło się bardzo miłym akcentem - Łukasz Perłowski otrzymał od uczniów specjalnie przygotowane na tę okazję podziękowania, maskotkę i kwiaty. Sportowiec podziękował  dyrektorowi gimnazjum za zaproszenie i podarował specjalną pamiątkową dedykację.
 
 ZOBACZ ZDJĘCIA 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu