Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka siatkowa » STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów

STS oficjalnym bukmacherem Asseco Resovii Rzeszów

    A A A Drukuj
                                  
2017-01-25 12:46

STS – największa legalna firma bukmacherska w Polsce – nawiązał współpracę z Asseco Resovią Rzeszów.

Logo bukmachera znajdzie się na strojach klubowych zawodników. W ramach umowy informacje o sponsorowaniu klubu przez STS pojawią się również podczas meczów na hali sportowej, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Asseco Resovii Rzeszów. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców klubu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca sezonu 2017/2018.

- STS wspiera polski sport. Nie ograniczamy się wyłącznie do sponsorowania polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Stale współpracujemy z szeregiem klubów sportowych z całego kraju. Jako niekwestionowany lider legalnej branży bukmacherskiej w Polsce wiążemy się teraz z Asseco Resovią Rzeszów. To debiut STS w sponsorowaniu klubu siatkarskiego, dlatego jesteśmy dumni, że w tej dyscyplinie nasz partner jest mocnym i utytułowanym podmiotem. Zawarta umowa jest naturalną konsekwencją naszej dynamicznie rosnącej pozycji na rynku – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Dziękujemy za okazane zaufanie od tak znaczącej marki sportowej, która jest liderem w swojej branży. Podpisanie umowy z partnerem, który ma doskonałe rozeznanie wśród potencjału marketingowego klubów sportowych w Polsce ma znaczenie nie tylko biznesowe, ale również prestiżowe. Mam nadzieję, że podjęcie współpracy przyniesie obu stronom sukcesy sportowe, wizerunkowe oraz handlowe – mówi Bartosz Górski, prezes Asseco Resovii SA.

Zgodnie z warunkami umowy materiały informujące o sponsorowaniu przez STS pojawią się w czasie domowych spotkań Asseco Resovii Rzeszów na bandach reklamowych oraz w formie naklejki na parkiecie boiska, a logotyp STS znajdzie się na lewym rękawku strojów klubowych. Współpraca obejmie także dedykowane treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu.

- Wszelka działalność sponsorska STS prowadzona jest z myślą o kibicach, ponieważ to oni są najważniejszą częścią świata sportu. STS regularnie wspiera kibiców z całej Polski. Liczymy, że fani piłki siatkowej z Rzeszowa również docenią nasze zaangażowanie, które nie ograniczy się wyłącznie do ekspozycji logo w trakcie meczów. Planujemy prowadzić aktywności do nich skierowane zarówno podczas wybranych meczów, jak również przez internet – dodaje Mateusz Juroszek. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
1 rok temu