Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Imprezy » Student ma talent i CS:GO na tegorocznych Kulturaliach

Student ma talent i CS:GO na tegorocznych Kulturaliach

    A A A Drukuj
                                  
2017-04-05 11:10, ostatnia aktualizacja 10 miesięcy temu

Już po raz PIĄTY Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić na najlepsze kulturalne wydarzenie 2017 roku!

STUDENT MA TALENT

Czemu młodzi ludzie nie szczycą się swoimi talentami? Czemu ukrywają pozytywną energię, którą czerpią z pasji? Czemu nie mieliby dzielić się nią z innymi?

Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego wychodzi naprzeciw młodym, ambitnym oraz utalentowanym osobom, organizując trzecią już edycję kultowego Student Ma Talent. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie wszystkich studentów, którzy pragną zaprezentować przed szeroką publicznością zdolności muzyczne, artystyczne, taneczne lub inne nietypowe umiejętności.

Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie się przed publicznością oraz przed jury, w składzie:
- Marek Pyś - aktor, który zasłynął rolą Wujka Władka w komediowym serialu „Świat Według Kiepskich” oraz rolą Zenona Łazanka w popularnym serialu „Pierwszej Miłości”  Gabriel Piotrowski - utalentowany tancerz oraz finalista 3 edycji programu „You Can Dance”
- Jakub Jonkisz - wokalista oraz finalista 4. edycji programu X-Factor.
- Dagmara Kowal-Hazuka - właścicielka międzynarodowej galerii współczesnej DagArt Galerie, posiadająca dwie galerie w malowniczej Francji oraz jedną w Rzeszowie zlokalizowaną w Millenium Hall
- dr hab. Jacek Ścibor - Profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego, tenor oraz interpretator liryki wokalnej

Jeśli uda Ci się oczarować jury możesz liczyć na sławę oraz nagrodę pieniężną, która dla finalistów wynosi kolejno:
- I miejsce: 3 000 zł
- II miejsce: 2 000 zł
- III miejsce: 1 000 zł

Stań przed wyzwaniem, zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zgarnij nagrodę pieniężną oraz zyskaj rozgłos podczas uroczystości otwarcia barwnego korowodu studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na Rzeszowskim Rynku.

Zgłoszenia można wysyłać do 18 kwietnia. Casting zostanie przeprowadzony 25 kwietnia w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie 23 maja o godzinie 17 odbędzie się finał konkursu.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie www.urz.pl/STM
Zgłoszenia należy przesyłać na adres studentmatalent@urz.pl

CS:GO

Fani elektronicznych rozrywek z rosnącym zaciekawieniem spoglądają na stolicę Podkarpacia. Dzieje się tak, ponieważ rzeszowskie KultURalia zostały wzbogacone o nowe i nietypowe dla festiwalu wydarzenie. Tak, to prawda, e-Sport na KultURaliach!

28 Marca wystartowały zapisy do kultURaliowego Turnieju Counter Strike Global Offensive w Rzeszowie, którego organizatorem jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

„Branża sportów elektronicznych bardzo dobrze się rozwija lecz głównie w najwyższej sferze gdzie mamy do czynienia z profesjonalnymi drużynami i silnym wsparciem finansowym wielkich marek. Wychodzimy z założenia, że nie możemy zapominać o półprofesjonalnych i amatorskich graczach, którzy również pragną zdobywać trofea, sławę i nagrody oraz poczuć dreszcz emocji i usłyszeć kibicujących znajomych. Mamy możliwość im to zapewnić i chcemy wykorzystać daną nam okazje.” – mówi Krystian Kusy, Główny Koordynator kultURaliowego Turnieju CS:GO

Wydarzenie składa się z dwóch etapów:
- kwalifikacje, gdzie liczba drużyn z całej Polski wynosi maksymalnie 64. Kwalifikacje online zostaną przeprowadzone na platformie ALLPLAY.PL i potrwają około dwóch tygodni, podczas których zostanie wyłonionych 8 najlepszych drużyn,
- część finałowa, która odbędzie się 15-16 maja w studenckim klubie „Pod Palmą” na ul. Cichej obok Akademików Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Nagrody gwarantowane dla najlepszych drużyn turnieju wynoszą:
- I miejsce: 1500 zł - II miejsce: 1000 zł - III miejsce: 500 zł
Wysokość nagród może wzrosnąć dzięki pozyskiwaniu nowych sponsorów.

KultURaliowy turniej poprowadzi Jakub „Jaszczur 1337” Socha.

Podczas turnieju będą odbywały się konkursy dla uczestników oraz szereg atrakcji dla obserwatorów. Najmłodsi kibice będą mieli okazje poznać tajniki budowy robotów czy funkcjonowanie drukarki 3D. Dodatkowo organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na Facebooku gdzie przekazywane są wszystkie informacje na temat turnieju. Dla śledzących wydarzenie zostały przygotowane specjalne konkursy.

Zapisy http://allplay.pl/pl/news/counter-strike-global-offensive/kulturaliowy-turniej-csgo/
Szczegóły wydarzenia znajdują się na: https://www.facebook.com/events/1556432004420816 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
10 miesięcy temu