Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Student wypadł z okna

Student wypadł z okna

    A A A Drukuj
                                  
2012-05-07 22:35

Policjanci z Rzeszowa ustalają przebieg zdarzeń, jakie dziś nad ranem rozegrały się w jednym z rzeszowskich akademików.

22-letni student wypadł z okna pokoju na drugim piętrze. Młody mężczyzna nie doznał groźnych obrażeń. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek nad ranem policjanci interweniowali pod jednym z rzeszowskich domów akademickich. Wezwał ich portier, a powodem wezwania był wypadek, jakiemu uległ jeden z lokatorów akademika.

 - Około godziny 2.50 portier odebrał telefon. Dzwonił mieszkaniec sąsiedniego domu akademickiego. Mówił, że  widzi z okna leżącego na trawniku mężczyznę. Portier wyszedł na zewnątrz, dostrzegł młodego człowieka na trawie i rozpoznał w nim jednego z lokatorów. Widząc zakrwawione usta studenta wezwał pogotowie i Policję  - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Policjanci ustalili, że wypadkowi uległ 22-letni lokator akademika, student jednej z rzeszowskich uczelni. Mężczyzna był przytomny, mówił, ale nie był w stanie zrelacjonować, dlaczego leży na trawniku przed akademikiem. Policjanci rozmawiali z jego współlokatorami. Okazało się, że wieczorem wszyscy trzej uczestniczyli w imprezie urodzinowej w akademiku. Pili alkohol. Po powrocie do swego pokoju ułożyli się do snu. Współlokatorzy nie widzieli wypadku, przypuszczali  jedynie, że ich kolega mógł wypaść przez okno.

Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala przebieg zdarzeń. Jeden z współlokatorów był pod wpływem alkoholu, kiedy rozmawiał z policjantami.

PC 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
6 lat temu
jabko Napisz wiadomość
6 lat temu
hej Napisz wiadomość
6 lat temu