Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » Usługi » Tania pożyczka gotówkowa na świąteczne promocje
 
 

Tania pożyczka gotówkowa na świąteczne promocje

A A A Drukuj
                                  
2017-12-06 22:55, wygasa za 2 lat.
       

Tania pożyczka gotówkowa na świąteczne promocje w sklepach RTV I AGD. Najniższe ceny, raty zero procent, wyprzedaże z okazji Bożego Narodzenia, to wszystko kusi nas do wydawania pieniędzy na elektronikę.

     

Nic dziwnego, wiele osób chciałoby mieć w święta w domu coś nowego. Okres bożonarodzeniowy to najodpowiedniejszy czas na duże zakupy sprzętu RTV I AGD. Duże telewizory za 800 zł, suszarki do włosów za 40 zł, lodówki za 700 zł, laptopy po 1000 zł, odkurzacze po 150 zł i wiele innych sprzętów elektronicznych w obniżonych cenach.

W sklepach RTV i AGD przed świętami znajdziecie kilkadziesiąt sprzętów RTV i AGD w obniżonych, świątecznych cenach. Na stronie www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-gotówkowe-pożyczki podpowiadamy, który kredyt gotówkowy na świąteczne zakupy świadomie wybrać by nie przepłacić.

Pamiętaj, żeby przed wzięciem jakiegokolwiek kredytu porównać koszty (RRSO) w portalu Get-Money.pl. Dzięki temu upewnisz się, że nie przepłacasz za kredyt gotówkowy.

Jeśli liczysz na noworoczne wyprzedaże, to możesz się nieco przeliczyć. Może się bowiem okazać, że obniżki w sklepach RTV i AGD nie są tak duże, jak przed świętami. Zakupowy szał raczej nie przenosi się na pierwsze tygodnie nowego roku, a oferowane przez sklepy i banki promocje nie są już tak atrakcyjne. Najlepszy towar prawdopodobnie zostanie wyprzedany w grudniu za podobną cenę. Dotyczy to również kredytów gotówkowych, które przed świętami są oferowane przez banki z niższym oprocentowaniem i lepszymi warunkami.

 

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?


Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...
 
Ostatnio czytający
 
getmoney Napisz wiadomość
3 miesiace temu