Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » Praca – dam » Tłumacz - praca zdalna

Tłumacz - praca zdalna

A A A Drukuj

2017-05-18 08:44, wygasa 1 miesiąc temu

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz       języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

    biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

    doskonała znajomość języka polskiego

    obsługa komputera (MS Office)

    wykształcenie wyższe

    gotowość do pracy zdalnej

    doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

            Zakres obowiązków:

    bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

    korekta językowa gotowych tekstów,

            Oferujemy:

    stabilne warunki zatrudnienia

    umowa o pracę

    możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

            Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

            W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej:             www.netkadra.pl.

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?

Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...

Ostatnio czytający

netkadra Napisz wiadomość
2 miesiace temu