Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Konkursy » Trwa konkurs „Video-Fon” w ramach Breakout Days

Trwa konkurs „Video-Fon” w ramach Breakout Days

    A A A Drukuj
                                  
2015-08-20 09:47, ostatnia aktualizacja 3 lat temu

Trwa konkurs „Video-Fon” w ramach Breakout Days 2015. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 23 września !

W pierwszy weekend października (1-3.10)w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Breakout Days. Festiwalu,który został stworzony ku pamięci Tadeusza Nalepy i jego twórczości.

Tadeusz Nalepa był wybitnym artystą,twórcą ponadczasowym, który wytyczył nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w tamtym czasie ograniczenia estetyczne.Muzyka stworzonego przez Tadeusza zespołu Breakout od lat elektryzujesłuchaczy, a jego nazwa stała się marką rozpoznawalną w wielu krajach. Breakoutto także marka, która w Polsce kojarzona jest z Rzeszowem.

Prócz muzycznych atrakcji organizatorzyprzygotowali również konkurs „Video – Fon”. Jego celem jestwyłonienie prac Video inspirowanych twórczością Tadeusza Nalepy, zespołuBreakout oraz promocja młodych twórców video i muzyki, a także propagowaniemuzyki bluesowej w Polsce. Kategorie konkursowe to : "Pokaż muzykę"oraz "Teledysk".

Zatem jeśli kochasz muzykę,chętnie podejmujesz nowe wyzwania, nagrywasz filmiki – nie zwlekaj i zgłoś swoją pracę na konkurs „Video – Fon” ! Prace (filmy w formacie MP4)trwające nie dłużej niż 5 min należy nadsyłać na adressekretariat@estrada.rzeszow.pl do 23.09.2015 do godz.12.00. Dla laureatówkonkursu przewidziano nagrody pieniężne !

Szczegóły na stronie :

http://estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/konkurs-video-fon-czekamy-na-wasze-zgloszenia,art220/ 
 
 

Artykuł dodał:
estrada Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
3 lat temu