Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Tylko czytelnicy Nowin i plus.nowiny24.pl mogą wygrać ...

Tylko czytelnicy Nowin i plus.nowiny24.pl mogą wygrać superkomfortowe mieszkanie w Rzeszowie

    A A A Drukuj
                                  
2017-05-29 16:09, ostatnia aktualizacja 9 miesięcy temu

Tylko czytelnicy Nowin i plus.nowiny24.pl mogą wygrać superkomfortowe mieszkanie w Rzeszowie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści plus.nowiny24.pl


Do wygrania jest 2 pokojowe mieszkanie w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, położone w kompleksie Sky Res w samym sercu miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony Partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników – laureatów poprzednich loterii. Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu Sky Res u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej.

Mieszkanie znajduje się na I piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz salonu z kuchnią i przestronnym balkonem. To naprawdę wyjątkowa nagroda dla naszego Czytelnika.

Prenumerujesz – zyskujesz
Oprócz możliwości zebrania zwykłego zestawu kuponów, jak zwykle prenumeratorzy Nowin zyskają dodatkowe szanse w grze, otrzymując Karty Prenumeratora równoważne zestawowi 10 kolejnych kuponów. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną!

Czytając wydanie internetowe również możesz grać
Ale to nie koniec niespodzianek. W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Serwis loteryjny, w którym będzie można zakupić abonamenty zostanie uruchomiony 2 czerwca, dziei temu możesz grać o mieszkanie wygodnie od pierwszego dnia loterii.

Od 2 czerwca wszystkich Czytelników zapraszamy do lektury Nowin i plus.nowiny24.pl/wez-udzial/.
Życzymy powodzenia!Materiał promocyjny. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
9 miesięcy temu