Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Rzeszów » Ukradł elementy stalowe ze stadionu na budowę własnego ...

Ukradł elementy stalowe ze stadionu na budowę własnego balkonu

    A A A Drukuj
                                  
2012-03-13 15:49

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży profili aluminiowych z terenu budowy trybuny na stadionie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Skradzione elementy miały posłużyć sprawcy jako elementy konstrukcji balkonu.

- Dyżurny Policji otrzymał informacje o kradzieży na stadionie przy ul. Hetmańskie w Rzeszowie. Nieznany sprawca skradł z terenu budowy trybuny elementy aluminiowe. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, oddalił się w kierunku pobliskiego sklepu. Na miejscu szybko pojawił się policyjny patrol. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę uciekającego bulwarami nad Wisłokiem w kierunku hali Podpromie. Za nim biegł drugi mężczyzna ubrany w uniform ochroniarza. Policjanci szybko zatrzymali i wylegitymowali uciekającego. Okazał się nim 60-letni mieszkaniec Rzeszowa. Jak ustalili policjanci, ukradł on z terenu budowy elementy aluminiowe, które w trakcie ucieczki porzucił na bulwarach nad Wisłokiem. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli skradzione elementy. 60-letni sprawca tej kradzieży został zatrzymany -komentuje rzeszowska Komenda Policji.

Przesłuchany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśniając podał dość nietypowy powód kradzieży -  skradzione elementy chciał wykorzystać do budowy zadaszenia na swoim balkonie.

KK 
 
 

Artykuł dodał:
kaprallex Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
kaprallex Napisz wiadomość
6 lat temu