Strona główna » Nie dotyczy » Ogłoszenia » PILNE! » Upoluj Pożyczkę Zimową - akcja specjalna na półmetku
 
 

Upoluj Pożyczkę Zimową - akcja specjalna na półmetku

A A A Drukuj
                                  
2018-02-12 11:09, wygasa za 26 dni.
       

Upoluj Pożyczkę Zimową – do końca akcji zostały już tylko kilka dni. Czas na zgłoszenia / złożenie wniosku z pożyczkę zimową mija już z końcem lutego 2018!

     

To już dosłownie ostatnie chwile na to, by wziąć udział w akcji specjalnej "Zimowa Pożyczka", w której można załapać się na promocyjne oprocentowanie pożyczki ratalnej oferowane przez pożyczkodawcę oraz otrzymać bon do Biedronki o wartości 100 zł. Czas na zgłoszenia (złożenie wniosku o pożyczkę zimową) mija już z końcem lutego 2018!

Informujemy, że w związku z półmetkiem akcji specjalnej "Zimowa pożyczka", która dostępna jest na łamach portalu Get-Money.pl chcielibyśmy zachęcić tych wszystkich, którzy zamierzając wziąć jakąkolwiek pożyczkę, do sprawdzenia specjalnej, bardziej atrakcyjnej, promocyjnej oferty pożyczki  z minimalną ilością formalności, szybką decyzją online i błyskawicznym przelewem na konto po akceptacji wniosku.

Dla przypomnienia, RRSO dla przykładu reprezentatywnego zimowej pożyczki wynosi tylko 23,39%.

Link do oferty pożyczki zimowej / wniosku pozostaje bez zmian i znajduje się na stronie: www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-pozabankowa-dla-firm-i-klientów-indywidualnych. Zapraszamy do składania wniosków! Specjalna promocja pożyczki ratalnej na półmetku!

 

Jak podoba Ci się nowa odsłona portal HEJ.RZESZOW.PL?


Zobacz wyniki bez głosowania
Trwa pobieranie wyników głosowania. Proszę czekać...
 
Ostatnio czytający
 
getmoney Napisz wiadomość
6 dni temu