Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Imprezy » W czwartek startują Rzeszowskie Juwenalia!

W czwartek startują Rzeszowskie Juwenalia!

    A A A Drukuj
                                  
2017-05-10 15:17

Rzeszowskie Juwenalia 2017 to 24. edycja największego studenckiego święta na Podkarpaciu.

Rzeszowskie Juwenalia wzorem lat ubiegłych będą trwać również 3 tygodnie! Choć początkowo może to się wydawać zaskakujące, to wszystko dzięki mnogości wydarzeń w programie, podkreślających obecność w życiu studenckim sportu, kultury i nauki. Można zatem powiedzieć, że w tym roku Rzeszowskie Juwenalia startują 22-go kwietnia Sportową Rozgrzewką, a już 17 maja rozpoczyna się tydzień tematyczny “Kultura i Nauka” , a więc cykl imprez, któremu przyświeca idea promowania naukowej i kulturalnej aktywności studentów oraz rozwijanie międzyuczelnianej współpracy. Ważnym wyróżnikiem tygodnia, spośród innych projektów studenckich jest grupa docelowa, której jest dedykowany, a którą tworzą nie tylko społeczność akademicka, ale również mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia.

Już 11 maja tysiące osób zebrane w jednym miejscu będą bawiły się razem z nami. Wielki Koncertowy Finał rozpocznie się tradycyjnie na rzeszowskim Rynku o godz. 15.00. czekać tam będą: występy solistów, koncert The Freeborn Brothers, Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej Połoniny, przekazanie kluczy do bramy miasta oraz wiele innych niespodzianek.

Następnie barwny studencki korowód ruszy w stronę Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Na uczestników czekać tam będzie wiele atrakcji np. Wesołe miasteczko, bungee, tor kartingowy, śniadanie mistrzów oraz pokaz sztucznych ogni.

Na głównej scenie zagoszczą:

Czwartek:
PIĘKNI I MŁODZI/LAO CHE/ZEUS/LAUREAT”KILL ME WITH THE MUSIC”/PEJA/HIFI/BROWN.

Piątek:
HAPPYSAD/DŻEM/LAUREAT”KILL ME WITH THE MUSIC”/PEJA/HIFI/BROWN.

Sobota:
WILKI/ICH TROJE/ZBUKU/OXON/TABU/KABANOS.

Lecz to nie wszystko! Na scenie Pewexu zagrają między innymi: After Party, Czadoman, Shantel, Power Play, Chwytak & Wiktor.

Po raz kolejny powstanie strefa klubowa - ONE STAGE. Każdego dnia po koncertach sceny głównej najlepsi DJ-ei zapewnią zabawę trwającą do białego rana!
Natomiast fani muzyki disco i hip-hopu podzielą kolejny z namiotów klubowych. Podczas tej edycji powstanie nowa strefa Red Bull Container Stage. 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
9 miesięcy temu