Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Imprezy » Werbel 2011 Radia Rzeszów

Werbel 2011 Radia Rzeszów

    A A A Drukuj
                                  
2012-03-02 12:28

Już 3 marca rozstrzygnięty zostanie plebiscyt Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2011” na najlepszą płytę wydaną przez podkarpackiego wykonawcę w ubiegłym roku.


 

Zagrają zespoły wyłonione z grupy prawie 30 zgłoszonych do plebiscytu. Jury do udziału w koncercie finałowym zakwalifikowało zespoły: Adapters - za płytę "Za ile", Calea - za krążek "Nieobecność" i Malchus, który w ubiegłym roku wydał płytę "Caput Mundi". Jedna z tych grup odbierze główną statuetkę - Nagrodę Muzyczną Polskiego Radia Rzeszów - WERBEL 2011.

Drugiego WERBLA - Nagrodę Publiczności otrzyma zespół Revolution za płytę "Revolution". Krążek wygrał w głosowaniu SMS-owym. Z 3736 głosów zebrał ponad 36 %.

W finałowym koncercie w rzeszowskim klubie "Pod Palmą" usłyszymy także zwycięzcę ubiegłorocznej edycji - zespół The Poise Rite.

Plebiscyt WERBEL na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń muzycznych w naszym mieście i całym regionie. Patronują mu: Wojewoda podkarpacki, Marszałek Województwa i Prezydent Rzeszowa. Wstęp na imprezę jest wolny.

Zwycięzców poznamy podczas koncertu, który rozpocznie się 3 marca o godzinie 19:00 w Klubie Pod Palmą w Rzeszowie. 
 
 

Artykuł dodał:
kaprallex Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
kaprallex Napisz wiadomość
6 lat temu
hermetic_music Napisz wiadomość
6 lat temu