Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Piłka nożna » Widzew idzie po pierwsze miejsce w trzeciej lidze!

Widzew idzie po pierwsze miejsce w trzeciej lidze!

    A A A Drukuj
                                  
2016-10-25 11:29

Pierwsza kolejka trzeciej ligi rozgrywek piłkarskich w Polsce, jest już za nami. Dzięki temu możemy jasno zweryfikować, kto marzy o wejściu na podium tych rozgrywek.

W gronie chętnych jest bez wątpienia Widzew Łódź, który okazał się klubem najbardziej wzmocnionym po tym, jak dostał się do trzeciej ligi rozgrywek. Tym razem Widzew również nie zamierza odpuścić i celuje wysoko, albowiem w pierwsze miejsce w tabeli, które osiągnął już po pierwszej kolejce.

Przed nami jeszcze cały sezon, lecz patrząc na postawę Widzewa Łódź, oraz na bardzo dobre ruchy, które wykonał w tym okienku transferowym, możemy jasno powiedzieć, że jest to drużyna z wielkim potencjałem. Czy jednak zawojuje trzecią ligę ? Musimy poczekać na rozstrzygnięcie w 2017 roku.

Dlaczego Widzew ma tak spore szanse na tytuł?

Niezorientowani będą na pewno nie w temacie, dlatego warto jest przypomnieć ostatni piątek, czyli 5 sierpnia, kiedy to Widzew zaproponował swoim kibicom otwarte spotkanie z piłkarzami, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Owe spotkanie miało miejsce w parku Baden Powella i obfitowało w bardzo ciekawe akcenty, oraz udział wszystkich piłkarzy, którzy będą grać w nowym sezonie w barwach Widzewa. Co ciekawe, tego samego dnia miało miejsce również przedstawienie wszystkich aktualnych, oraz nowych sponsorów Widzewa, którzy będą mu towarzyszyć przez kolejne lata. Aktualnym głównym sponsorem pozostaje firma Owczary, której bardzo dobrze współpracuje się z Widzewem, który pnie się w rozgrywkach cały czas w górę.

Nowymi sponsorami, którzy doszli do projektu Widzewa, są odpowiednio LvBet, czyli bukmacher internetowy, który otwiera swój biznes również na terenie naszego kraju. Jest to bardzo silny sponsor, który może wiele zmienić w życiu Widzewa, oraz nadać mu kompletnie nowych barw. Drugim, nie mniej zasłużonym sponsorem, jest oczywiście firma Viessmann, która znana jest sponsorem wielu czołowych sportowców, oraz drużyn piłkarskich w Polsce.

Co mówili sponsorzy na spotkaniu?

Spotkanie oprócz komentarzy piłkarzy oraz trenera, również miało wymiar w zakresie przedstawienia się sponsorów, oraz podzielenia się ich opinią, na temat współracy z Widzewem, oraz doboru akurat tej drużyny. Wszystkie z przemówień można uznać za udane, tak więc dwie firmy przedstawiły się w najlepszy z możliwych sposobów, swoim nowym kibicom.

Pierwsza przemowa należała do Adriana Furmańczyka - Bardzo jesteśmy dumni, cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Widzewem i że możemy dołożyć cegiełkę w celu odbudowy tak wielkiego klubu. Głęboko wierzymy, że to się uda, gdyż poznajemy ludzi, którzy pracują nad tym i których łączy Widzew.

Wypowiedź ta została bardzo dobrze przyjęta przez kibiców, którzy bili gromkie brawa sponsorowi, który zainteresował się odbudową drużyny z Łodzi.

Kolejne wystąpienie należało do Łukasza Pietrasika z firmy Viessmann - "Życzę w imieniu swoim i prezesa wielu sukcesów Widzewowi. Mam nadzieję, że to co wydarzyło się w tamtym roku wydarzyło się w kolejnych latach, a obecnie jest to tylko początek naszej współpracy z klubem."

Świetnie przygotowana impreza, bardzo duże zainteresowanie...

Piątkowe spotkanie kibiców z piłkarzami i działaczami przyniosło bardzo duże efekty w postaci liczej publiczności, która zjawiła się po to, aby dopingować swoich ukochanych piłkarzy. Wszyscy obecni kibice nie raz pokazywali, że są bardzo mocno za swoim klubem, oraz że będą mu kibicować.

Na koniec wypowiedź samego prezesa klub, Marcina Ferdzyna. - "Zrobiliśmy w minionym sezonie awans do trzeciej ligi. Był to pierwszy krok w kierunku odbudowy klubu. Miejmy nadzieję, że teraz ta drużyna będzie jeszcze lepsza. Bardzo wierzymy w chłopaków, trenera, wszystkie działania, które obecnie wykonujemy i w was, dwunastego zawodnika zespołu. Prosimy o to, żebyście nadal tak wspierali naszych zawodników. Przed nami bardzo fajny sezon, otwarcie nowego stadionu, bazy treningowej. Będzie to wielki rok, zapraszam wszystkich na mecze i do głośnego dopingowania zespołu." 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
2 lat temu