Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Pomagaj » Wielka bitwa na balony na rzeszowskim rynku!

Wielka bitwa na balony na rzeszowskim rynku!

    A A A Drukuj
                                  
2016-05-09 15:14

21 maja na rzeszowskim rynku odbywać się będzie impreza o nazwie Rzeszowskie Święto Transplantacji - wydarzenie dość szlachetne, którego celem jest zwiększenie świadomości na temat samej transplantacji i jej ogromnej roli.

Jak co roku, rzeszowscy studenci postanowili włączyć się w wyżej wymienione święto i zorganizować wydarzenie towarzyszące imprezie, które zwróciłoby uwagę szerszej publiczności na problematykę związaną z tematyką transplantacji.

- Tym razem – 21 maja o godz. 16.30 na płycie naszego rynku - chcemy pobić rekord na największe grupowe pompowanie balonów, a zaraz po nim na największą bitwę balonową w Polsce. W tym celu powstało specjalne wydarzenie na jednym z portali społecznościowych, w którym wstępny udział zadeklarowało już ponad 1000 osób – przekazują organizatorzy.

Plan jest prosty:
1. 21 maja o godz. 16.30 pojawiamy się wszyscy na Rynku.
2. W wyznaczonych punktach odbieramy od wolontariuszy balony.
3. Na wyraźny sygnał zabieramy się za pompowanie.
4. Wiążemy napompowane balony.
5. Rozpoczynamy wielką bitwę!

Rok temu, również w ramach Rzeszowskiego Święta Transplantacji udało się pobić rekord na największy flash mob w Polsce z użyciem maseczek chirurgicznych. - Mamy nadzieję że i w tym roku o Rzeszowie usłyszy cała Polska – dodają organizatorzy.

Więcej informacji TUTAJ 
 
 

Artykuł dodał:
hej Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
2 lat temu