Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Aktywnie, ngos » Wolontariuszu! Bądź częścią największej wystawy ...

Wolontariuszu! Bądź częścią największej wystawy fotograficznej

    A A A Drukuj
                                  
2014-05-12 10:21

Fabryka Aktywności Młodych w ramach projektu Poszukiwany Poszukiwana przygotowuje największą w historii wystawę fotograficzną o wolontariacie młodzieżowym.

Wystawa jest częścią 3 letniego programu aktywizacji młodego pokolenia Polaków pod nazwą „Poszukiwany Poszukiwana”, który obejmie szkoły w całym kraju. Patronat Honorowy nad programem objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Wojewodowie, Marszałkowie Województw, Prezydenci Miast Wojewódzkich oraz Wojewódzcy Kuratorzy Oświaty z całego kraju.

Wolontariat młodzieżowy ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, jednak nie zawsze ten pozytywny, radosny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie. Chcemy pokazać Polakom jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat.

Jeśli posiadacie zdjęcia obrazujące w radosny sposób Waszą działalność wolontariacką prześlijcie je (w dużej rozdzielczości) wraz z krótkim opisem na adres poszukiwany.fam@gmail.com. Wspólnie zbudujemy największą wystawę złożoną z 1000 zdjęć ukazujących młodzieżowych wolontariuszy w akcji.

Mobilna wystawa Fabryki Aktywności Młodych pomiędzy sierpniem a październikiem zawita do wszystkich województw w Polsce, aby zaprezentować dorobek Polskich wolontariuszy. Zdjęcia ukażą się również na stronie i Facebookowym profilu FAM. Zdjęcia można przesyłać do 25 maja. Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku przez wolontariuszy ukazanych na zdjęciach.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fam.org.pl i Facebookowy profil: https://www.facebook.com/fabrykaFAM. Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu „Poszukiwany Poszukiwana” na Facebooku, aby otrzymywać aktualne informacje na temat programu. Link do wydarzenia - https://www.facebook.com/events/658209647548325/. 
 
 

Artykuł dodał:
mbado Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
Brak wyników.