Strona główna » Śródmieście » Artykuły » Koncerty » Wystawa fotografii - Postać ludzka w pejzażu

Wystawa fotografii - Postać ludzka w pejzażu

    A A A Drukuj
                                  
2009-07-28 11:29

W ramach VI Biennale Fotografii Czarno - Białej Radomsko 2009


W Rzeszowie miłośnicy fotografii będą mogli obejrzeć nową wystawę. Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa oraz Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa w Radomsku, Muzeum Regionalne w Radomsku, organizują wernisaż VI Biennale Fotografii Czarno - Białej Radomsko 2009 - Postać ludzka w pejzażu. Odbędzie się on w dniu 3.08.2009 r. o godz. 18.00, w lokalu Galerii Fotografii, ul. 3 Maja 9.

Jury biennale od początku przewodniczył Stanisław Różewicz, obecnie jest to prof. Barbara Osterloff. Uważany jest on za jedyny w Polsce konkurs fotografii wyłącznie czaro-białej o zasięgu międzynarodowym. Nad edycją biennale w tym roku honorowy patronat objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na ogłoszony i rozstrzygnięty już przez Towarzystwo Fotograficzne im. Edmunda Osterloffa i Muzeum Regionalne w Radomsku konkurs wpłynęły 702 prace 151 autorów z Europy. Wśród nich możemy obejrzeć prace znanych w Rzeszowie: Ireny Gałuszki "Nasze podwórko" i Barbary Victorii Bokoty "Między bielą a czernią".

Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa zaprasza do zwiedzania 271 ekspozycji. Oglądać prace można w poniedziałek w godz. 12.00 - 20.00, od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 17.00. przy ul. 3-go Maja 9 w Rzeszowie.

hejkultura 
 
 

Artykuł dodał:
hejkultura Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hej Napisz wiadomość
8 lat temu
hejkultura Napisz wiadomość
9 lat temu