Strona główna » Śródmieście » Artykuły » Nieruchomości » Wystawcy na Hali Podpromie - Targi Budownictwa

Wystawcy na Hali Podpromie - Targi Budownictwa

    A A A Drukuj
                                  
2009-09-01 13:52

W piątek rozpoczyna się impreza wystawiennicza w stolicy Podkarpacia

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w jesiennej edycji największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 4-6 września 2009 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie. - Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe - mówią organizatorzy Targów.

- Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości - dodają organizatorzy.

Wg danych Międzynarodowych Targów Rzeszowskich: - wiosenna edycja Targów Budownictwa i Nieruchomości (marzec 2009) po raz kolejny okazała się największym przedsięwzięciem wystawienniczym na Podkarpaciu zarówno pod względem liczby wystawców, powierzchni ekspozycji jak również frekwencji ze strony zwiedzających (targi zlokalizowane były na powierzchni ok. 7 tys. m2, zgromadziły ponad 300 firm i ponad 21 tys. zwiedzających).

Targi Budownictwa organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. - Wpływ na to ma wzrost znaczenia targów wśród firm, które do tej pory nie korzystały z tego typu promocji. Zmieniają się również oczekiwania Wystawców w stosunku do imprez wystawienniczych. Z sondaży wynika, że coraz częściej wybierane są imprezy prestiżowe, a jednym z głównych celów udziału w targach Wystawcy podają zademonstrowanie swojej obecności i pozycji na rynku, kreowanie wizerunku oraz marki firmy i oferowanych wyrobów, a także zaprezentowanie swojej oferty wielotysięcznej rzeszy zwiedzających - chwalą się organizatorzy.

Wg informacji MTR, kampania promocyjna targów prowadzona będzie w oparciu o najważniejsze media regionalne, billboardy, plakaty, zaproszenia kierowane do architektów, firm usługowych oraz największych instytucji i firm w regionie, a także inne działania mające na celu pozyskanie jak największej liczby zwiedzających (promocje targowe, konkursy z cennymi nagrodami itp.).

Podczas targów działać będzie Centrum Porad Inwestycyjnych. - Celem jest bezpłatne udzielanie informacji na temat finansowania inwestycji, bezpieczeństwa transakcji, procedur uzyskania pozwolenia na budowę oraz informacji o nowoczesnych materiałach i technologiach stosowanych w budownictwie, a także jak nowocześnie i stylowo zaaranżować wnętrze i ogród. Informacji udzielać będą najlepsi eksperci branżowi - zapewniają MTR.

Wystawcy będą walczyć o nagrodę. - Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR - podkreślają Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.
 
hejkultura 
 
 

Artykuł dodał:
hejkultura Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
hejowiec Napisz wiadomość
7 lat temu
hej Napisz wiadomość
8 lat temu