Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Koncerty » XI Koncert Jednego Serca – Jednego Ducha FOTO

XI Koncert Jednego Serca – Jednego Ducha FOTO

    A A A Drukuj
                                  
2013-05-31 13:36

Jak zwykle tłumy zgromadziły się w rzeszowskim Parku Sybiraków. Nie przestraszyły ich nawet złowrogie chmury i chwilowa, ale intensywna burza.

- Zgromadziliśmy się tutaj, żeby cieszyć się z tego, iż jesteśmy chrześcijanami! – mówiła konferansjerka. – Żeby dziękować temu, który jest naszym jedynym Panem – Jezusowi Zmartwychstałemu!

Park Sybiraków jak co roku wypełniony był po brzegi. Synoptycy zapowiadali intensywne opady, ale wierni uzbrojeni w gumiaki, wodoodporne płaszcze i parasole nawet nie myśleli o rezygnacji z koncertu. W trakcie prób popadało i to dość intensywnie, ale później niebo się rozpogodziło. – My przepowiadamy pogodę, ale decyzje zapadają tam, na górze! – mówił znany prezenter pogody Tomasz Zubilewicz, który przyjechał specjalnie na koncert. Przygotowania do koncertu Jednego Serca - Jednego Ducha trwają przez cały rok, widocznie tam na górze tę datę mają zakreśloną czerwonym flamastrem.

Była to już 11. edycja koncertu. Na scenie wystąpiło 200 muzyków i solistów z całej Polski. Było radośnie i wzruszającą. Siedzącemu w pierwszym rzędzie biskupowi Kazimierzowi Górnemu łza kręciła się w oku. Na koncert przybyli także: prezydent Ferenc z małżonką i przewodniczący rady miasta Andrzej Dec.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu