Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Koncerty » XI Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

XI Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

    A A A Drukuj
                                  
2013-05-29 13:07

Tegoroczny koncert rozpocznie się 30 maja o godz. 19. jak zwykle w Parku Sybiraków w Rzeszowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

- Od 2003 roku gromadzimy się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne – czytamy na stronie organizatorów.

Tegoroczny koncert rozpocznie się 30 maja o godz. 19. jak zwykle w Parku Sybiraków w Rzeszowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

A tym, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście proponujemy TRANSMISJĘ INTERNETOWĄ:

Aby móc oglądać koncert Jednego Serca Jednego Ducha należy wyposażyć się w odtwarzacz multimedialny np. Windows Media Player lub VLC. Oba programy mają powszechne zastosowanie i są ogólnodostępne.  W następnej kolejności należy na stronie koncertu (www. jednego serca.pl) kliknąc w baner TRANSMISJA INTERNETOWA, wybrać odtwarzacz i zatwierdzić klikając OK.

W trakcie transmisji można porozmawiać na forum koncertowym: http://forum.jednegoserca.pl.

Transmisja z koncertu realizowana jest na 3 serwerach WSIZ, MULTIMEDIA, oraz OST TYCZYN – w razie problemów z połączeniem, odśwież stronę i spróbuj ponownie. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
5 lat temu