Strona główna » Nie dotyczy » Artykuły » Społeczność, life » Zmiksuj sobie lemoniadę przy rowerach Fresh Bike!

Zmiksuj sobie lemoniadę przy rowerach Fresh Bike!

    A A A Drukuj
                                  
2014-07-04 16:58
FOT. Z fanpage'u Fresh Bike

Rowery Fresh Bike serwujące lemoniadę już kursują po Rzeszowie. Firma zapewnia, że lemoniada przygotowywana jest w całości z naturalnych składników, rowery są ekologiczne, a nakrętki po mineralnej wspomogą hospicjum.


 

- Nasz przepis jest prosty: dajemy wycisk soczystej cytrynie, dodajemy cukru trzcinowego, schłodzonej wody mineralnej, aromatycznej mięty i startego imbiru. Lemoniada powstaje przy kliencie, więc każdy może zdecydować o proporcjach lub składzie – zachwala swój produkt Fresh Bike Lemoniade.  Firma zapewnia, że lemoniada przygotowywana jest ze świeżych, w 100% naturalnych składników.

Fresh Bike to sieć mobilnych punktów sprzedaży i produkcji lemoniady. Inicjatywa całkowicie polska, innowacyjna i ekologiczna.  To nie puste deklaracje, raczej filozofia firmy:

- Fresh Bike napędzany jest siłą mięśni nóg rowerzysty, a wszystkie urządzenia są zasilane energią słoneczną. Do produkcji energii elektrycznej stosujemy panele fotowoltaiczne. Dzięki temu generujemy 150W czystej i darmowej energii. Rowery Fresh Bike są wyprodukowane jedynie z takich materiałów, które nie są szkodliwe dla natury i mogą być utylizowane zgodnie z zasadami recyklingu – informuje ekipa Fresh Bike Lemoniade.

Za cel stawiają sobie nie tylko dbałość o środowisko, ale i wspomaganie lokalnych społeczności. Dlatego wszystkie nakrętki zebrane w Rzeszowie zostaną przekazane Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Nakrętki pomagają zdobyć środki potrzebne na sprzęt i rehabilitację podopiecznych hospicjum

Fresh Bike Lemoniade zadebiutował w stolicy Podkarpacia 19 czerwca. Na swoim fanpge’u codziennie informuje, gdzie i kiedy można go znaleźć. Dziś na przykład zaparkował na żwirowni pod palmami, a o 13 przeniósł się na bulwary, gdzie będzie czekał na spragnionych do godz. 19. 
 
 

Artykuł dodał:
cytacik Napisz wiadomość
Oceń artykuł


Ostatnio przeglądający
 
cytacik Napisz wiadomość
4 lat temu