Czarni to absolutny beniaminek, który awans wywalczył w pierwszych dniach lipca. Dla Stali II będzie to już trzeci sezon z rzędu na tym poziomie rozgrywkowym.
W połowie sierpnia, w pierwszej kolejce, dojdzie do derbów powiatu mieleckiego. Czarni będą podejmować Stal II.
Kolejka 1 w dniach 14-08-2021/15-08-2021
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk
Czarni Trześń - FKS Stal II Mielec S. A.
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Sanok - Błękitni Ropczyce
KS Legion Pilzno - MKS Kańczuga
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - KS Piast Tuczempy
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Młp.
Sokół Kamień - Karpaty Krosno
KS Wiązownica - KS JKS Jarosław
Izolator Boguchwała - Stal Łańcut
Kolejka 2 w dniach 18-08-2021
Orzeł Przeworsk - Stal Łańcut
KS JKS Jarosław - Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno - KS Wiązownica
Głogovia Głogów Młp. - Sokół Kamień
KS Piast Tuczempy - Igloopol Dębica
MKS Kańczuga - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Błękitni Ropczyce - KS Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Sanok
FKS Stal II Mielec S. A. - Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl - Czarni Trześń
Kolejka 3 w dniach 21-08-2021/22-08-2021
Czarni Trześń - Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok - FKS Stal II Mielec S. A.
KS Legion Pilzno - Wisłok Wiśniowa
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica - MKS Kańczuga
Sokół Kamień - KS Piast Tuczempy
KS Wiązownica - Głogovia Głogów Młp.
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
Stal Łańcut - KS JKS Jarosław
Kolejka 4 w dniach 28-08-2021/29-08-2021
Orzeł Przeworsk - KS JKS Jarosław
Karpaty Krosno - Stal Łańcut
Głogovia Głogów Młp. - Izolator Boguchwała
KS Piast Tuczempy - KS Wiązownica
MKS Kańczuga - Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
FKS Stal II Mielec S. A. - KS Legion Pilzno
Polonia Przemyśl - Ekoball Sanok
Czarni Trześń - Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 5 w dniach 01-09-2021
Sokół Kolbuszowa Dolna - Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok - Czarni Trześń
KS Legion Pilzno - Polonia Przemyśl
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - FKS Stal II Mielec S. A.
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
Sokół Kamień - Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica - MKS Kańczuga
Izolator Boguchwała - KS Piast Tuczempy
Stal Łańcut - Głogovia Głogów Młp.
KS JKS Jarosław - Karpaty Krosno
Kolejka 6 w dniach 04-09-2021/05-09-2021
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Młp. - KS JKS Jarosław
KS Piast Tuczempy - Stal Łańcut
MKS Kańczuga - Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce - KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa - Sokół Kamień
FKS Stal II Mielec S. A. - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń - KS Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Ekoball Sanok
Kolejka 7 w dniach 11-09-2021/12-09-2021
Ekoball Sanok - Orzeł Przeworsk
KS Legion Pilzno - Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Czarni Trześń
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Sokół Kamień - FKS Stal II Mielec S. A.
KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut - MKS Kańczuga
KS JKS Jarosław - KS Piast Tuczempy
Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Młp.
Kolejka 8 w dniach 15-09-2021
Orzeł Przeworsk - Głogovia Głogów Młp.
KS Piast Tuczempy - Karpaty Krosno
MKS Kańczuga - KS JKS Jarosław
Błękitni Ropczyce - Stal Łańcut
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
FKS Stal II Mielec S. A. - KS Wiązownica
Polonia Przemyśl - Sokół Kamień
Czarni Trześń - Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Ekoball Sanok - KS Legion Pilzno
Kolejka 9 w dniach 18-09-2021/19-09-2021
KS Legion Pilzno - Orzeł Przeworsk
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Ekoball Sanok
Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień - Czarni Trześń
KS Wiązownica - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - FKS Stal II Mielec S. A.
Stal Łańcut - Wisłok Wiśniowa
KS JKS Jarosław - Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno - MKS Kańczuga
Głogovia Głogów Młp. - KS Piast Tuczempy
Kolejka 10 w dniach 25-09-2021/26-09-2021
Orzeł Przeworsk - KS Piast Tuczempy
MKS Kańczuga - Głogovia Głogów Młp.
Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa - KS JKS Jarosław
FKS Stal II Mielec S. A. - Stal Łańcut
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
Czarni Trześń - KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Kamień
Ekoball Sanok - Igloopol Dębica
KS Legion Pilzno - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 11 w dniach 02-10-2021/03-10-2021
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica - KS Legion Pilzno
Sokół Kamień - Ekoball Sanok
KS Wiązownica - Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała - Czarni Trześń
Stal Łańcut - Polonia Przemyśl
KS JKS Jarosław - FKS Stal II Mielec S. A.
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce
KS Piast Tuczempy - MKS Kańczuga
Kolejka 12 w dniach 09-10-2021/10-10-2021
Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga
Błękitni Ropczyce - KS Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Młp.
FKS Stal II Mielec S. A. - Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl - KS JKS Jarosław
Czarni Trześń - Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna - Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok - KS Wiązownica
KS Legion Pilzno - Sokół Kamień
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Igloopol Dębica
Kolejka 13 w dniach 16-10-2021/17-10-2021
Igloopol Dębica - Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
KS Wiązownica - KS Legion Pilzno
Izolator Boguchwała - Ekoball Sanok
Stal Łańcut - Sokół Kolbuszowa Dolna
KS JKS Jarosław - Czarni Trześń
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Młp. - FKS Stal II Mielec S. A.
KS Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
MKS Kańczuga - Błękitni Ropczyce
Kolejka 14 w dniach 23-10-2021/24-10-2021
Orzeł Przeworsk - Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa - MKS Kańczuga
FKS Stal II Mielec S. A. - KS Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Młp.
Czarni Trześń - Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna - KS JKS Jarosław
Ekoball Sanok - Stal Łańcut
KS Legion Pilzno - Izolator Boguchwała
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - KS Wiązownica
Igloopol Dębica - Sokół Kamień
Kolejka 15 w dniach 30-10-2021/31-10-2021
Sokół Kamień - Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica - Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Stal Łańcut - KS Legion Pilzno
KS JKS Jarosław - Ekoball Sanok
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Młp. - Czarni Trześń
KS Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl
MKS Kańczuga - FKS Stal II Mielec S. A.
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa
Kolejka 16 w dniach 06-11-2021/07-11-2021
Orzeł Przeworsk - Wisłok Wiśniowa
FKS Stal II Mielec S. A. - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - MKS Kańczuga
Czarni Trześń - KS Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Młp.
Ekoball Sanok - Karpaty Krosno
KS Legion Pilzno - KS JKS Jarosław
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Stal Łańcut
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
Sokół Kamień - KS Wiązownica
Kolejka 17 w dniach 11-11-2021
KS Wiązownica - Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała - Sokół Kamień
Stal Łańcut - Igloopol Dębica
KS JKS Jarosław - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Karpaty Krosno - KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Młp. - Ekoball Sanok
KS Piast Tuczempy - Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga - Czarni Trześń
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - FKS Stal II Mielec S. A.
Kolejka 18 w dniach 14-11-2021
Orzeł Przeworsk - FKS Stal II Mielec S. A.
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń - Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna - MKS Kańczuga
Ekoball Sanok - KS Piast Tuczempy
KS Legion Pilzno - Głogovia Głogów Młp.
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne - Karpaty Krosno
Igloopol Dębica - KS JKS Jarosław
Sokół Kamień - Stal Łańcut
KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
Kolejka 19 w dniach 20-11-2021/21-11-2021
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut - KS Wiązownica
KS JKS Jarosław - Sokół Kamień
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Młp. - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
KS Piast Tuczempy - KS Legion Pilzno
MKS Kańczuga - Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłok Wiśniowa - Czarni Trześń
FKS Stal II Mielec S. A. - Polonia Przemyśl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz