kasjer - Sprzedawca

Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, sprzedaż produktów, praca na kasie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem
      Pracodawca: IPRACUJZDALNIE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: LUBELSKA 13/161, 35-241 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 666 254 066
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      zarządzanie całością działalności przedsiębiorstwa/ organizacji; zapewnianie funkcjonowania i ciągłości pracy przedsiębiorstwa (organizacji), warunków jego działania i organizacji pracy; planowanie i opracowywanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa (organizacji) w krótkim, średnim i długim okresie; opracowywanie oraz wdrażanie zmian organizacyjnych służących rozwojowi przedsiębiorstwa lub dostosowujących przedsiębiorstwo do warunków rynkowych;
      StPr/22/3929
      wynagrodzenie od od 9 000 PLN

      do uzgodnienia
      StPr/22/3935
      wynagrodzenie od od 1 505 do 2 112 PLN

      Miejsce pracy - NIEMCY (Badenia-Wirtembergia) OFERUJEMY: • stabilne zatrudnienie, polską umowę o pracę • zakwaterowanie oraz transport • atrakcyjne wynagrodzenie od 60 zł/godz + premia, wypłacane w zł • stałe godziny pracy • wyposażenie w buty, ubrania i narzędzia po stronie firmy bezpłatnie
      StPr/22/3946
      wynagrodzenie od od 60 PLN

      pielęgnacja terenów zielonych (koszenie w sezonie letnim, grabienie liści na jesień i odśnieżanie w zimie określonego terenu), - zamiatanie placu przed budynkiem i na dziedzińcu, - zbieranie śmieci, - wynoszenie kartonów, - podlewanie kwiatów.
      StPr/22/3947
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      sprzątanie biur na terenie Rzeszowa lub sprzatanie klatek praca 6-14, 7-15, 8-16
      StPr/22/3948

      - Projektowanie oraz tworzenie rozwiązań w oparciu o technologie JavaScript oraz bibliotekę React.js - Wdrażanie nowych funkcjonalności oraz optymalizacja bieżących rozwiązań - Współpraca z osobami odpowiadającymi za backend - Dbanie o jakość kodu
      StPr/22/3937
      wynagrodzenie od od 15 000 PLN

      - tworzenie i realizacja indywidualnych programów rehabilitacji pracowników z niepełnosprawnościami - prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć rehabilitacyjnych, - prowadzenie dokumentacji związanej z rehabilitacją, - praca z osobami z niepełnosprawnością - tworzenie harmonogramu rehabilitacji - przestrzeganie obowiązujących norm i standardów
      StPr/22/3938
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Praca jako psycholog w szkole podstawowej.
      StPr/22/3941
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      dbanie o czystość
      StPr/22/3906

      Wstępna obróbka surowców, krojenie, obieranie, mycie naczyń , pomoc w przygotowywaniu posiłków.
      StPr/22/3907
      wynagrodzenie od od 1 655,5 PLN