Zamknij
REKLAMA

Z Podkarpacia do Holandii i Niemiec - jakim busem?

14:05, 13.07.2022 | Materiał partnera

Busy Holandia Polska, podkarpackie województwo jako miejsce docelowe lub punkt startu — to brzmi jak przepis na bardzo długą i bardzo męczą podróż. Przyspieszyć znacznie tej trasy się nie da, natomiast jeśli wybierzesz przewozy międzynarodowe na najwyższym poziomie, możesz liczyć, że podróż upłynie komfortowo i przyjemnie. 

Busy Podkarpacie — Holandia

Busy Holandia — Podkarpacie kursują na bardzo wymagającej, bo przede wszystkim długiej trasie. Przewóz osób Polska — Holandia czy Polska — Niemcy musi być więc odpowiednio zaplanowany, szczególnie jeśli miejscem startu jest tak daleko położone od zachodniej granicy województwo jak podkarpackie. Dzisiaj przewoźnicy robią wiele, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie i wykonywać przewozy komfortowe, szybkie i bezpieczne. Zadowolenie klienta stawia się na pierwszym miejscu zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i grup zorganizowanych. Nowoczesne busy typu Renault Master, doświadczona kadra kierowców, odpowiednia obsługa transportu — to wszystko sprawia, że podróżujesz komfortowo. 

Busy Holandia i Niemcy — na co zwrócić uwagę?

Busy do Niemiec Podkarpacie to oferta skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych, która organizują większe grupy (np. wyjazdy pracowników). Przewozy obejmują całe województwo podkarpackie oraz wiele miast w Niemczech. Analogiczna kursują busy Podkarpacie Holandia. Komfortowy przejazd, wygodne fotele, a do tego:

• dostęp do internetu na terenie Polski

• telewizję z ciekawą ofertą, która sprawi, że zapomnisz o kolejnych godzinach spędzanych w podróży

• gniazdka elektryczne, które sprawiają, że konieczność ładowania laptopa czy smartfona nie będzie stanowić żadnego problemu. 

Do tego dodać należy możliwy transport paczek, atrakcyjne ceny, czyste i komfortowe busy, które znacząco podnoszą komfort podróży. 

Transport "door to door"

Martwisz się, że masz spory bagaż, od dworca do pokonania jeszcze całkiem sporą trasę, a niespecjalnie jeszcze dobrze orientujesz się w obcym mieście? Zapomnij o stresie. Busy dzisiaj kursują także w opcji "door to dior", co oznacza, że odbierają swoich podróżnych także z małych miejscowości leżących na trasie przejazdu. W mieście docelowym bus może cię zawieść pod konkretny adres. To kolejne bardzo cenione przez podróżnych ułatwienie, które skraca czas trwania całej podróży, czyni ją zdecydowanie bardziej komfortową, mniej stresogenną i wyczerpującą. Oferta "door to door" to najwyższy standard usług transportowych, który masz na wyciągnięcie ręki już teraz.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%