Unilever ogłosił wycofanie wybranych produktów popularnej marki spożywczej. Decyzja dotyczy partii sprzedawanych m.in. w Biedronce. Klienci mają jasną instrukcję, co zrobić.
Unilever poinformował o wycofaniu z rynku kilku partii produktów marki Knorr, które mogły trafić do sklepów w całej Polsce, w tym do sieci Biedronka.
Firma potwierdza, że chodzi o ograniczoną pulę opakowań.
Jak wynika z oficjalnego komunikatu firmy Unilever, w zakładzie produkcyjnym doszło do błędu, który może powodować, że część opakowań „nie nadaje się do spożycia”. Decyzja dotyczy trzech popularnych produktów w określonych partiach.
– Na skutek błędu produkcyjnego w zakładzie część opakowań może nie nadawać się do spożycia – wskazuje firma w komunikacie.
Wycofanie dotyczy wyłącznie poniższych produktów i konkretnych numerów partii:
Numery partii znajdują się na tylnej części opakowania.
Jeśli klient posiada produkt z którejkolwiek z wymienionych partii, nie powinien go spożywać. Firma zaleca, aby zwrócić opakowanie do sklepu, w którym zostało zakupione. Niezależnie od tego, czy produkt jest otwarty, czy nie, klient otrzyma pełny zwrot kosztów.
W przypadku dodatkowych pytań Unilever uruchomił infolinię pod numerem +801 109 38.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
18-latek wjechał w drzewo Dwie osoby ranne
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
22:51, 2025-11-12
Wypadek na autostradzie. Trzy osoby ranne!
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
15:25, 2025-11-01
Jeden dzień i pięć wypadków. Są ranni
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
20:31, 2025-10-17
Redyk w Osławicy: najpiękniejszy w Polsce
Wyjątkowy, kameralny redyk - warto taj być!
Podróżnik
10:42, 2025-10-10