Zamknij
REKLAMA

Wojewoda powołała konsultantów wojewódzkich

10:50, 27.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultantów wojewódzkich w dziedzinach okulistyki i otorynolaryngologii dziecięcej.

Z dniem 27 czerwca 2022 r. na pięcioletnią kadencję zostali powołani:

  • Konsultant wojewódzki w dziedzinie okulistyki lek. med. Klaudiusz Gerke, który pracuje w podmiocie leczniczym NZOZ OKO-RES w Rzeszowie. Pełni funkcję Przewodniczącego Zarządu Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego;
  • Konsultant wojewódzki w dziedzinie otorynolaryngologii dziecięcej dr n. med. Leszek Kłębukowski, który zatrudniony jest w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, w Podkarpackim Centrum Medycznym w Rzeszowie SPZOZ oraz w Podkarpackim Centrum Słuchu i Mowy Medincus w Rzeszowie.

Konsultanci, w ramach pełnienia swoich funkcji, wykonują m. in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta, jak również przeprowadza kontrole dostępności do świadczeń zdrowotnych na obszarze województwa podkarpackiego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%