Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 37-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa. Mężczyzna prowadził pojazd - ładowarkę kołową, mając ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Dzięki zdecydowanej reakcji policjanta, który był w czasie wolnym od służby, kolejny nietrzeźwy kierowca nie uniknie odpowiedzialności.
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie niedozwolonych substancji. W garażu 20-latka, policjanci znaleźli marihuanę i mefedron. Zabezpieczyli łącznie ponad kilogram narkotyków. Mieszkaniec Strzyżowa odpowie za posiadanie znacznej ilości zabronionych środków. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Stalowowolscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Kierowca volkswagena miał blisko promil alkoholu w organizmie, a kierowca z audi, który zostawił swój pojazd w rowie miał blisko 1,5 promila. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Apelujemy o rozwagę.
Chodzi o sprawę spektakularnego włamania mieszkańca powiatu mieleckiego do jubilera w jednej z rzeszowskich galerii handlowych.
W nocy 13 grudnia około godziny 3, policjanci interweniowali w związku z dachowaniem samochodu osobowego w Brzeźnicy na ulicy Dębickiej. Szybko okazało się, że kierowca citroena był pijany.
Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do jakiego doszło w niedzielę po północy, na Placu Śreniawitów. Dwie osoby przebywające w mieszkaniu trafiły do szpitala. Na miejscu pracował biegły z zakresu pożarnictwa oraz funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej komendy miejskiej.
Policjanci wyjaśniają okoliczność zdarzenia drogowego, do którego doszło rano na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierowca autokaru turystycznego przejechał przez rondo na wprost i wjechał na pas zieleni ulicy Rzecha. W wyniku zdarzenia 14 osób – obywateli Białorusi trafiło do szpitala.
Ok. 480 osób ewakuowano z pociągu relacji Przemyśl-Kijów po tym, jak służby dowiedziały się o potencjalnym zagrożeniu dla pasażerów. W pociągu nie znaleziono żadnych niebezpiecznych przedmiotów - podała policja, która wcześniej otrzymała zgłoszenie o możliwym podejrzanym pakunku na pokładzie.
Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Markowa, który prowadził pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. Już następnego dnia mężczyzna usłyszał wyrok w trybie przyspieszonym. 39-latek został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności, zapłatę nawiązki oraz zakaz prowadzenia pojazdów na kolejne 5 lata.
Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek w Niebieszczanach. Kierująca samochodem marki Skoda potrąciła kobietę. 76-letnia piesza została przewieziona do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Jaszczew. W czołowym zderzeniu peugeota z oplem, dwie osoby odniosły obrażenia i wymagały specjalistycznej pomocy medycznej. Kierujący byli trzeźwi.
Kryminalni z Kolbuszowej zatrzymali poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna, schował się na strychu jednego z domów na terenie gminy Niwiska, w którym wykonywali swoje czynności. Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego posiadał przy sobie amfetaminę.
Wymagający teren Bieszczadów stał się miejscem realizacji zaawansowanych ćwiczeń kontrterrorystycznych zorganizowanych przez funkcjonariuszy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek na ul. Kruhel Pełkiński w Jarosławiu. Kierujący motocyklem yamaha zderzył się z samochodem ciężarowym. 48-letni motocyklista, pomimo przeprowadzonej reanimacji, zginął na miejscu.
Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą i korupcją zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie nielegalnych papierosów. W jej domu, wspólnie z funkcjonariuszami podkarpackiego urzędu celno-skarbowego, zabezpieczyli ponad 300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek, straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosły około 8 tysięcy złotych.

OSTATNIE KOMENTARZE