Zamknij
REKLAMA

Kto robi impreze sylwestrową i mogłbym wbić?

Halo, czy są tu jakieś dziewczyny, które tak jak ja potraciły połowę przyjaciółek, bo te poznajdowały chłopaków itp i są chętne na jakieś wyjście na rynek albo gdzieś na Rzeszowie posiedzieć ?

Hejka, chciał by ktoś chodzić wspólnie na jakieś zabawy/ domówki? Szukam takich osób do jakiś spotkań itd. Chętnie poznam nowe osoby ?? tak max 21 lat, ktoś chętny? ? ?

Pozdrawiam serdecznie dziewczynę, która uśmiechnęła się do mnie kiedy gadałem przez telefon koło żabki koło cybermachiny 3.10 koło 20/21 czekałaś na koleżankę, która kupowała winko.

Pozdrowienia dla uroczej kasjerki z Decathlon, która pracowała ostatnio na 1 zmianie.

Pozdrawiam dziewczyne z Galeri Rzeszów która w godz (+/-) 15.15 na ruchomych scodach zjeżdżała z pietra 2 piętra i złapała mnie za rękę . Przestraszyłaś mnie . (27.08)

Hejka ,jestem dziewczyną mam 19 lat , jestem tu od 2 dni ,chętnie zaprzyjaźniłabym się z jakimiś dziewczyną/dziewczynami? ktoś coś?

Siemka, dziewczyna pozna koleżankę/przyjaciółkę z lubelskiego lub podkarpackiego do wspólnych spacerów, wyjazdów i tego typu rzeczy ? Wymagany wiek 20-22

Pozdrawiam bardzo serdecznie 3 chłopców których widziałam z koleżanka w galerii rzeszów. Jeden z was miał plecak. Jechaliście schodami do wyjścia a my za wami. Dwie blondynki. Białe jeansu i katana, a druga czarne jeansy i top. Zostawcie coś po sobie

Pozdrawiam piękna kasjerkę z alkoholowego na staromiesciu, Paulina masz na imię i jesteś najpiękniejsza kobieta jaką spotkałem w życiu, Buziaki dla Ciebie ? ? ? ?

REKLAMA