Zamknij
REKLAMA

Sprzedawał narkotyki nastolatkom. 21-latek w areszcie

10:37, 05.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna miał już wcześniej postawione zarzuty udzielania substancji psychotropowych małoletnim. Ponieważ złamał prokuratorski zakaz, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi teraz w areszcie.

Kilka miesięcy temu, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że 21-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa udziela substancji psychoaktywnych małoletnim. W sprawie toczy się obecnie postępowanie, w toku którego 21-latek usłyszał zarzuty udzielania substancji psychotropowych, w postaci m.in. amfetaminy i mefedronu, także w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, czterem małoletnim w wieku 15 i 16 lat. Do przestępstw miało dochodzić w okresie od czerwca ubiegłego roku do stycznia tego roku. Prokurator zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci zakazu zbliżania się do niespokrewnionych małoletnich.

We wtorek, kolbuszowscy kryminalni ustalili, że mężczyzna nie stosuje się do wydanego zakazu i nadal udziela małoletnim substancji psychoaktywnych. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli w samochodzie 21-latka, 90 tabletek zawierających substancję psychotropową. Został on zatrzymany.

Po zebraniu niezbędnych materiałów, prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%