W miniony poniedziałek późnym wieczorem, policjanci z Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem, podczas pełnionej służby, zauważyli młodego mężczyznę, który leżał obok wejścia do budynku jednej ze szkół, na terenie gminy. Młody mieszkaniec powiatu niżańskiego, powiedział policjantom, że gra na telefonie i nie potrzebuje żadnej pomocy.
Dziwne zachowanie 16-latka zaintrygowało interweniujących policjantów, dlatego postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną. Okazało się, że nastolatek posiada przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione substancje. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana i mefedron.
O dalszym losie młodego mieszkańca powiatu niżańskiego niebawem zadecyduje sąd rodzinny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.rzeszow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Potrącenie rowerzysty. 76-latek w szpitalu
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
12:43, 2026-03-19
Zderzenie trzech pojazdów. Jedna osoba ranna
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
11:55, 2026-03-17
Tragiczny wypadek. Nie żyje młody motocyklista
Idzie wiosna będą organy.
ksiądz
11:51, 2026-03-09
Czołowe zderzenie osobówek. Dwie osoby ranne
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel.: 783 903 941
DOMINIK K
12:33, 2026-03-02