Zamknij
REKLAMA

Alkoholowa awantura. 36-latek usłyszał zarzuty

10:14, 13.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który podczas picia alkoholu zaatakował znajomego elementem stołu. Na szczęście atak w porę przerwał brat pokrzywdzonego, który odciągnął napastnika. Sam pokrzywdzony nie odniósł poważniejszych obrażeń. Podejrzany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem.

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ur., w Wólce Niedźwiedzkiej. Policjanci zostali zawiadomieni, że w jednym z domów został zaatakowany mężczyzna i jest nieprzytomny.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony został zaatakowany przez znajomego, z którym pił alkohol. Napastnik elementem stołu uderzył go kilkukrotnie, a następnie dusił. Atak przerwał brat pokrzywdzonego, który w tym momencie wszedł do domu, odciągnął i ujął napastnika oraz wezwał pomoc.

Interweniujący policjanci udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który po przyjeździe pogotowia ratunkowego został przewieziony do szpitala. Następnie zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Sokołów Małopolski. Mężczyzna był pijany badanie wykazało u niego niemal 3,5 promila.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przeprowadzili oględziny, ustalili i przesłuchali świadków. Przesłuchali również pokrzywdzonego, którego obrażenia okazały się niegroźne.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili 36-latkowi zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Następnie pokrzywdzonego doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci dozoru policji.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA