Zamknij
REKLAMA

Policjanci pilotowali samochód z rodzącą kobietą

11:36, 16.02.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ze Strzyżowa pilotowali samochód z rodzącą kobietą, tak by jak najszybciej dotarła do szpitala w Rzeszowie. W granicach powiatu pilotaż przejęli policjanci ruchu drogowego z komendy miejskiej. Kobieta bezpiecznie trafiła pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

Do tej sytuacji doszło wczoraj po godz. 2 w nocy. Policjanci z komendy w Strzyżowie zwrócili uwagę na seata, który z dużą prędkością jechał przez miasto. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca samochodu jedzie z rodzącą żoną do szpitala w Rzeszowie.

Po otrzymaniu informacji od policjantów, dyżurny ze Strzyżowa zdecydował, że funkcjonariusze będą pilotować samochód w kierunku Rzeszowa. O tym fakcie poinformował dyżurnego z rzeszowskiej komendy. Uzgodnili, że strzyżowscy policjanci poprowadzą pilotaż od granic powiatu, potem przejmą go miejscowi funkcjonariusze ruchu drogowego. Nastąpiło to w Boguchwale.

Policjanci powiadomili pogotowie. Do rodzącej kobiety skierowano karetkę. Na ul. Podkarpackiej samochód został zatrzymany, a dalszą opiekę kobiecie i transport do szpitala zapewnili ratownicy medyczni.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%