Zamknij
REKLAMA

Skradzione rzeczy ukryli w lesie. Złodzieje trafili do aresztu

13:31, 06.04.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Zarzut kradzieży usłyszało dwóch młodych mieszkańców powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Mężczyźni ukradli motorower oraz narzędzia ogrodnicze i warsztatowe. Wartość skradzionych rzeczy oszacowano na ponad 6 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Złodzieje ukryli je w lesie oraz na terenie jednej z niezamieszkanych posesji.

W sobotę, funkcjonariusze ropczyckiej komendy otrzymali zgłoszenie, że z jednego z garaży w miejscowości Borek Mały został skradziony motorower oraz narzędzia ogrodnicze i warsztatowe. Łączne straty oszacowano na ponad 6 tys. złotych.

Mundurowi po przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia, przesłuchaniu świadków, jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu ropczycko - sędziszowskiego w wieku 20 i 22 lat.

Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Złodzieje, motorower ukryli w lesie, a pozostały rzeczy na jednej z niezamieszkanych posesji w miejscowości Borek Mały.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie młodym mężczyznom zarzutów kradzieży. Obaj za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%