Zamknij
REKLAMA

Jest przetarg na dokumentację ul. Spacerowej w Rzeszowie

11:20, 17.06.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na budowę ul. Spacerowej. Przetarg oprócz dokumentacji dotyczy także uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).

Zakres opracowania obejmuje budowę/rozbudowę/przebudowę drogi publicznej o łącznej długości ok. 650 m. Przebudowa ma dotyczyć odcinka od budynku nr 24 w kierunku ul. Zelwerowicza. Pierwszy fragment (od budynku 24) na długości ok. 165 metrów ma mieć szerokość min. 5 m oraz jednostronny chodnik o szerokości 2 metrów.

Kolejny odcinek ulicy Spacerowej - w myśl mającej powstać dokumentacji projektowej - na długości ok. 485 metrów ma mieć jezdnię o szerokości 6 metrów wraz z jednostronną ścieżką pieszo-rowerową o szerokości min. 3,5 m.

Dla całości inwestycji ma być zaprojektowane oświetlenie, odwodnienie, kanał technologiczny, zjazdy i skrzyżowania z istniejącymi drogami wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych.

Na oferty Urząd Miasta czeka do 23 czerwca. Firma, która wygra przetarg będzie miała zgodnie z umową 14 miesięcy na przygotowanie projektu. W miejskim budżecie na to zadanie radni zarezerwowali już 200 tys. złotych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%