Zamknij
REKLAMA

Policyjna akcja "Motocykl". Ponad 500 kontroli

12:20, 13.09.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend, uwaga policjantów ruchu drogowego skierowana była w szczególności na kierujących motocyklami, zwłaszcza, że pogoda zachęcała do wyjazdów. Policjanci podsumowali dwudniowe działania "Motocykl", prowadzone na drogach województwa podkarpackiego. Mundurowi skontrolowali 545 motocyklistów i motorowerzystów. 15 kierujących wsiadło na jednoślady bez wymaganych uprawnień. 34 skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość.

Przez dwa dni trwała policyjna akcja "Motocykl". Policjanci ruchu drogowego zwracali uwagę na stan techniczny pojazdów, ale także na prędkość, z jaką się poruszają. Pogoda sprzyjała wielbicielom dwóch kółek i wielu z nich zdecydowało się na podróżowanie jednośladami.

Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 545 kierujących motocyklami i motorowerami. Okazało się, że 15 kierujących wsiadło na jednoślady, mimo że nie posiadali do tego wymaganych przepisami uprawnień. 34skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość. 3 wykroczenia polegały na niewłaściwym wyprzedzaniu bądź omijaniu, a stan techniczny 9 pojazdów był niewłaściwy.

6 kierowców straciło prawo jazdy. Policjanci zatrzymali 21 dowodów rejestracyjnych.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%