Zamknij
REKLAMA

Wjechał na przejazd kolejowy i uszkodził rogatkę

13:00, 26.01.2022 | dw
Skomentuj Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Nałożeniem mandatu karnego w wysokości 2200 złotych zakończyła się kolizja, do której doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski. Jak ustalili policjanci, 38 -letni kierowca ciężarówki nie zatrzymał się na znaku "STOP" i… wjechał na czerwonym świetle w rogatkę, którą uszkodził.

Lekceważenie znaku "STOP", próby przejechania pod zamykającymi się zaporami, czy wjeżdżanie lub wchodzenie na przejazd, kiedy sygnalizator wskazuje czerwone światło to główne przyczyny wypadków na przejazdach kolejowych z udziałem kierujących, ale też pieszych i rowerzystów.

Wczoraj po godzinie 19, policjanci ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Doszło do niej na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy w gminie Baranów Sandomierski. Jak ustalili funkcjonariusze, 38-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Scania z naczepą nie zatrzymał się na znaku "STOP", wjechał za sygnalizator świetlny kolejowy, w momencie kiedy nadawał on sygnał czerwony i uszkodził rogatkę. Kierowca nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy.

38–letni mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 2.200 zł i punktami karnymi.

(dw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%