Zamknij
REKLAMA

W CH Plaza Rzeszów rusza centrum dentystyczne Medicover Stomatologia

12:01, 03.09.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Sześć gabinetów stomatologicznych, szeroki zakres specjalizacji, opieka dentystyczna dostosowana do potrzeb najmłodszych pacjentów oraz pełna diagnostyka RTG – to wszystko na powierzchni ponad 300 mkw. Ogólnopolska sieć nowoczesnych gabinetów pojawi się w Rzeszowie dzięki podpisanej 5-letniej umowie o współpracy z rzeszowską Plazą. Centrum będzie otwarte dla pacjentów już 7 września. 

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 nowoczesnych centrów stomatologicznych, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Już we wrześniu, najlepsza kadra specjalistów będzie dostępna także dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Nowe gabinety powstające w części biurowej (3-cia kondygnacja) CH Plaza Rzeszów zajmą powierzchnię ponad 300 mkw. Będzie to pierwsze centrum Medicover na Podkarpaciu, które wierzymy, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

W Medicover Stomatologia znajdzie się sześć nowoczesnych gabinetów z działającą na miejscu pracownią diagnostyczną RTG. Pozwoli to zaoferować szeroki zakres usług stomatologicznych i specjalistyczne badania na miejscu. Dzięki temu pacjenci zyskają wygodę, oszczędność czasu i kompleksową opiekę w jednej lokalizacji.

- W pracy stomatologa duże znaczenie dla skuteczności leczenia mają relacje, które budujemy z pacjentami. Dlatego bardzo ważne jest, aby pacjent już na początku drogi wiedział, jak przebiegać będzie cały proces, ile będzie trwał i jakich efektów może się spodziewać. W naszym centrum w tym zadaniu wspierają nas indywidualne plany leczenia. Znaczenie ma również interdyscyplinarne podejście, które gwarantuje dostęp do konsultacji dentystów różnych specjalizacji oraz możliwość wykonania potrzebnych badań diagnostycznych w tej samej lokalizacji - mówi lek. dent. Magdalena Potoczny- Skrzyńska, protetyk, Medicover Stomatologia Rzeszów.

Zawansowane technologie

W swojej rzeszowskiej lokalizacji sieć postawiła silny akcent na wykorzystanie w leczeniu dentystycznym zaawansowanych technologii. Pacjenci skorzystają m.in. z cyfrowego badania uśmiechu z użyciem aplikacji DentToGo. Aplikacja na podstawie wykonywanych zdjęć, ze wsparciem sztucznej inteligencji, analizuje uśmiech pacjenta. Pod uwagę bierze aż 27 kryteriów. Dzięki temu pacjent poznaje stan higieny jamy ustnej, stopień zużycia zębów, stan zdrowia dziąseł oraz dowiaduje się o ewentualnych wadach zgryzu.

Po weryfikacji stanu uzębienia każdy pacjent otrzymuje rekomendacje i zalecenia, które pozwolą poprawić stan jamy ustnej i uzębienia. Do końca września wszystkie zainteresowane osoby mogą bezpłatnie skorzystać z badania aplikacją DentToGo po wcześniejszym umówieniu się na wizytę poprzez formularz na stronie: http://bit.ly/dentogo-rzeszow.

Specjaliści rzeszowskiego centrum w procesie diagnostyki będą również wykorzystywać skaner wewnątrzustny. Przy jego pomocy możliwe jest wykonywanie cyfrowych modeli uzębienia, służących m.in. do opracowania szczegółowego planu leczenia. 

Miejsce będzie też odpowiedzią na potrzeby najmłodszych pacjentów. O dziecięce zęby zadbają pedodonci, czyli stomatolodzy dziecięcy, którzy swoim podejściem i umiejętnością pracy z wymagającymi maluchami sprawią, że dziecko „zapomni” o obecności na fotelu dentystycznym. Mali pacjenci w miłych i przyjaznych przestrzeniach centrum stomatologicznego, poczują się jak w domu. 

- Umowa o współpracy pomiędzy Medicover a rzeszowską Plazą daje mieszkańcom gwarancję długotrwałej, kompleksowej i fachowej opieki najlepszych specjalistów stomatologów – tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Medicover Stomatologia w Rzeszowie gwarantuje zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w pracy lekarzy i obsłudze pacjentów. Nowe zasady, związane z pojawieniem się koronawirusa, zostały wprowadzone we wszystkich gabinetach sieci już na początku pandemii. 

- Jako sieć jesteśmy dla pacjentów dostępni nieprzerwanie we wszystkich miastach, w których działają nasze centra. Dbamy o każdy aspekt wizyty, zachowując wszystkie standardy oraz wytyczne sanitarne i organizacyjne. Bardzo cieszymy się, że już wkrótce opieką dentystyczną będziemy mogli objąć również pacjentów w Rzeszowie – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

Gabinety stomatologiczne Medicover w CH Plaza Rzeszów to gwarancja pełnej opieki – od pierwszego przeglądu i konsultacji, przez diagnostykę, aż po skrojony na miarę proces leczenia pod okiem najlepszych ekspertów. Miejsce, które swoim wystrojem nie przypomina standardowego centrum dentystycznego, pomoże zniwelować dyskomfort towarzyszący wielu pacjentom przed wizytą u dentysty oraz poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Rzeszowskie centrum stomatologiczne, jak każde Medicover Stomatologia, będzie dostępne zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i abonamentowych.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. W ubiegłym roku Centrum przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Quiosque, Monnari, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann, Hebe oraz funkcjonujący w ramach food courtu Subway, Protein Bar i Telepizza. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.

Medicover Stomatologia – lider opieki dentystycznej w Polsce 

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Opiekę nad pacjentami zapewnia

profesjonalny zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów. Oferta Medicover Stomatologia odpowiada na potrzeby całych rodzin, obejmując usługi z zakresu m.in. stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki, ortodoncji czy stomatologii dziecięcej. Stomatologia w Medicover dostępna dla pacjentów zarówno w ramach abonamentów medycznych, jak i na zasadzie płatności za pojedyncze usługi. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski. Więcej informacji na stronie: https://www.medicover.pl/stomatologia/.

Medicover Stomatologia jest częścią Medicover – wiodącej międzynarodowej spółki świadczącej usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej od 1995 r. Medicover posiada centra medyczne, szpitale, specjalistyczne placówki opiekuńcze i laboratoria. Firma najszerszą działalność realizuje w Polsce i w Niemczech. Więcej informacji na stronie www.medicover.com. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA