Zamknij
REKLAMA

9 urodziny Millenium Hall

13:50, 15.10.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

9 Urodziny Millenium Hall trwają, a punkt kulminacyjny urodzin już w tą sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i zdrowia. Wielka urodzinowa akcja rabatowa w dniach 16 i 17 października. A także,  dla najmłodszych Klientów  przygotowaliśmy konkursy z nagrodami,  mini koło fortuny, beauty fotobudkę  oraz animacje i warsztaty kreatywne.

Za każdym razem chcemy dostarczać naszym klientom niezapomnianych wrażeń a tym samym zjednywać sobie i pozyskiwać nowych być może takich do których wcześniej nie dotarliśmy. Właśnie przez kreowanie coraz to nowych form zainteresowania naszym obiektem koncentrujemy na sobie nieustająco uwagę. W tym roku bardzo specyficznym praktycznie cały październik jest miesiącem urodzinowym, na który składa się szereg atrakcji kierowanych do bardzo różnych gustów, a także osób w różnym wieku. "Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI" to wydarzenie symboliczne dla czasu w którym się odbywa, ale też będące przesłaniem oraz lekcją języka polskiego i malarstwa.

Połączenie spektaklu multimedialnego, 3D z autentycznymi pracami dotąd nie pokazywanymi jest innowacyjnym podejściem do twórczości geniusza Zdzisława Beksińskiego. Dla innego postrzegania świata i kontestacji  przyszłości zapraszamy na interaktywną wystawę robotów – Robopark. Odbyły się też koncerty i kiermasze np. Podczas festiwalu Natchnieni Bieszczadem będącego przeniesieniem w pewnym sensie Bieszczad na centralny skwer Millenium Hall.

Punktem kulminacyjnym obchodów 9 urodzin Millenium Hall będzie Beauty Birthday już w tą sobotę 17 października, będzie poświęcony tematyce Mody, Urody i Zdrowia.  Podczas eventu odbędzie się mnóstwo spotkań z ekspertami, specjalistami, lekarzami, pokazów mody, makijażów, fryzur, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami i beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów. Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz specjalistami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia.

Kto jeszcze z nami będzie?

- Jarosław Szado stylista

- Kalina Ben Sira prezes Kliniki La Perla, beauty expert "Pytanie na Śniadanie"

- Justyna Muchacka stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M

- Ewelina Dec projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette

- Agnieszka Bereś ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist

Będziemy świętować nie tylko 9 urodziny Millenium Hall, ale też 4 urodziny rzeszowskiej Kliniki La Perla z tej okazji będzie można zdobyć voucher na zabiegi w klinice.

„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem. Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii.

Beauty Birthday  już 17 października w strefie eventowej między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych i dla nich specjalnie: fotobudka ze strefą beauty, urodzinowa piniata, wypełniona cukierkami i upominkami, kącik łasucha, pokaz baniek mydlanych (bańki dymne, bańki lodowe, zamykanie w bańce), najdłuższa kolorowanka aż 10-metrowa, koło fortuny z nagrodami, strefa animacji dla dzieci oraz kreatywne warsztaty.

Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny naszych salonów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów - urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami, która odbędzie się w dniach 16 i 17 października, lista rabatów będzie dostępna już wkrótce.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA