Zamknij
REKLAMA

Podkarpacki Kongres Gospodarczy także w formie on-line

11:31, 14.11.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Za nami już XIX edycja Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego. To wspaniała inicjatywa gospodarcza na rzecz współpracy pomiędzy podmiotami działającymi w sferze publicznej i prywatnej. 

Marszałek Władysław Ortyl wystosował list dla organizatorów i uczestników tegorocznego Kongresu w którym podkreślił potencjał województwa podkarpackiego.

Województwo podkarpackie to region o ogromnym potencjale rozwojowym. Fakt ten dostrzegają co raz częściej nie tylko krajowi, ale też zagraniczni przedsiębiorcy, którzy chętnie lokują tu swoje biznesy. Na sukces Podkarpacia składają się jednak nie tylko potencjał gospodarczy i walory inwestycyjne, ale także przedsiębiorczość samych mieszkańców oraz lokalne i regionalne inicjatywy biznesowe – stwierdził marszałek.

Podczas tegorocznego Kongresu obyło się również rozstrzygniecie konkursu „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”. Skupił on w sobie przez wszystkie edycje ponad 2000 podmiotów gospodarczych, ubiegających się o nagrody w kilkunastu kategoriach. Firmy dzięki temu wydarzeniu promują swój pozytywny wizerunek i jeszcze mocniej ugruntowują swoją pozycję na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, jest niezwykle ważną częścią całego Kongresu. Ma swoją wieloletnią tradycję a tym samym staje się doskonałą platformą do zaprezentowania najdynamiczniejszych podmiotów gospodarczych województwa podkarpackiego. Mając w regionie firmy z tak wielkim potencjałem, konsekwentnie realizujące przyjęte strategie, a zarazem osiągające znakomite wyniki ekonomiczne możemy być pewni, że dzięki ich działalności Podkarpackie staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno pod względem gospodarczym, inwestycyjnym jak i kulturowym – mówił Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego podczas otwarcia Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Rozwoju. Partnerem Konkursu jest Województwo Podkarpackie.

Laureatom Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej składam serdeczne gratulacje. Organizatorom przedsięwzięcia życzę powodzenia w realizacji przedsięwzięcia oraz wielu, kolejnych równie wspaniałych inicjatyw na rzecz rozwoju podkarpackiej przedsiębiorczości – przekazuje Władysław Ortyl.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA