Zamknij
REKLAMA

Salony Empik czynne dłużej przed Świętami

14:34, 11.12.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Szczyt przedświątecznych zakupów trwa. Coraz więcej osób w poszukiwaniu prezentów odwiedza sklepy stacjonarne. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo zakupów Empik wydłużył godziny otwarcia ponad 100 salonów. Do 23 grudnia, w wybranych lokalizacjach, po gwiazdkowe prezenty i nie tylko można wybrać się w godzinach od 8 do 22. Ponadto w ponad 40 Empikach w Polsce zakupy zrealizujemy w pełni samodzielnie, bez konieczności podchodzenia do kas – skanując produkty i płacąc za nie w aplikacji mobilnej w ramach usługi Premium Pay&Go.

Obowiązujące obostrzenia wymuszają ograniczenie liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać na terenie sklepów stacjonarnych. W trosce o komfort zakupów Empik postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wydłużyć godziny otwarcia najpopularniejszych salonów. Zmiana ta pozwala rozładować tworzące się kolejki i umożliwia wygodne poszukiwanie prezentów świątecznych, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa klientów i pracowników. Nowe wytyczne dotyczą ponad 100 sklepów w całej Polsce, a w przyszłym tygodniu obejmą kolejne lokalizacje. Aktualne godziny otwarcia najbliższego Empiku można znaleźć na stronie www.empik.com/salony-empik.

Płatność telefonem bez podchodzenia do kasy

Bezpieczeństwo zakupów stacjonarnych zwiększa także usługa Premium Pay&Go, dzięki której można samodzielnie skanować produkty przy półkach i opłacać je przez aplikację mobilną Empik, bez konieczności podchodzenia do kasy czy kontaktu z obsługą. Od momentu startu dwa tygodnie temu jej dostępność została rozszerzona o ponad 30 kolejnych lokalizacji w Gdańsku, Katowicach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Sochaczewie, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Zarezerwuj i odbierz

Aby zyskać pewność, że nikt nie uprzedzi nas w zakupie i upatrzona na prezent książka, płyta czy gra będzie specjalnie na nas czekać w sklepie, warto skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji produktu online lub mobilnie i odbioru w wybranym salonie już po dwóch godzinach.

Dzięki ścisłemu przestrzeganiu ustalonych ograniczeń i zachowaniu rygorystycznego reżimu sanitarnego, salony stacjonarne pozostają bezpieczne zarówno dla odwiedzających, jak i dla pracowników. Na miejscu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust, limity w liczbie klientów, oraz ścisłe wymogi dotyczące odległości pomiędzy oczekującymi w kolejkach. Zapewniony jest stały dostęp do środków dezynfekujących, a klienci zachęcani są do korzystania z płatności bezdotykowych, w tym Premium Pay&Go.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA