Zamknij
REKLAMA

Setki użytkowników - wielki sukces rzeszowskiej aplikacji budowlanej

15:23, 15.01.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Moja Inwestycja – aplikacja ułatwiająca budowę domu – od swojego startu zaliczyła ogromny wzrost zainteresowania wśród użytkowników. W cyfrowym środowisku powstało już ponad tysiąc wirtualnych projektów, których realizacja jest wspierana przez innowacyjny program.

Aplikacja skierowana jest m.in. do odbiorcy indywidualnego, który pragnie wybudować na działce własny dom. Kierując ofertę do szerokiego odbiorcy twórcy zdecydowali się maksymalnie uprościć obsługę programu, pominąć specjalistyczny żargon deweloperski oraz zautomatyzowali wiele procesów. Dzięki temu z Mojej Inwestycji skorzystają nawet osoby, które nie mają na co dzień styczności z nieruchomościami.

W aplikacji można bez problemu ściągnąć mapę wybranej działki, przygotować projekty zagospodarowania oraz wygenerować trójwymiarowe wizualizacje. Moja Inwestycja na bieżąco podpowiada rozwiązania oraz automatycznie wypełnia część wniosków ułatwiając tym samym uzyskanie niezbędnej dokumentacji. W systemie został również wdrożony moduł zarządzania projektem, który pozwala w łatwy sposób zorganizować budowę w oparciu o ustalone terminy i harmonogramy.

Aplikacja zawiera również wbudowany kalkulator rentowności, który wylicza koszty budowy z uwzględnieniem takich zmiennych jak cena materiałów, podatki czy koszty kredytu. Dzięki temu można łatwo zaplanować całe przedsięwzięcie z uwzględnieniem także jego strony finansowej.

W obecnym momencie z Mojej Inwestycji korzysta już ponad 1 000 Użytkowników, którzy stworzyli 1 500 wirtualnych projektów inwestycji. Aplikację można ściągnąć zarówno na telefon, jak i komputer stacjonarny, a ponadto można z niej korzystać przez pierwszy miesiąc za darmo.

Więcej informacji na temat aplikacji na stronie mojainwestycja.pl oraz poprzez kontakt mailowy [email protected] lub telefoniczny 570 645 286.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%