Zamknij
REKLAMA

CH Plaza Rzeszów pomimo pandemii stawia na ciągły rozwój

11:25, 04.05.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Otwarcie galerii handlowych zbiega się z otwarciem kolejnego nowego sklepu w CH Plaza Rzeszów. Tym razem do port folio Centrum dołącza rodzinna lokalna marka Dzieciakowi.pl. Na powierzchni ponad 70 mkw. stworzyła salon z grami, zabawkami kreatywnymi i sensorycznymi dla najmłodszych klientów.

Rzeszowska Plaza pomimo pandemii stara się cały czas rozwijać ofertę, dostosowując się do potrzeb klientów. Kładzie mocny nacisk na rozwój marek już współpracujących z Centrum jak również nowości dla swoich klientów. Lockdown nie spowalnia prac nad uatrakcyjnianiem oferty w różnych segmentach.

Początek maja 2021 roku daje podwójne zadowolenie. Pierwsza to możliwość otwarcia galerii handlowych, do którego przygotowana jest CH Plaza Rzeszów zachowując wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne. Druga to salon nowego najemcy. We wtorek 4 maja 2021 r. segment dziecięcy wzbogaci tym razem lokalna marka dzieciakowi.pl, która otwiera salon o powierzchni 74 mkw. Sklep zlokalizowany został na pierwszym piętrze Centrum w bliskiej lokalizacji innych salonów z ofertą dla najmłodszych jak Smyk, Toys Box i Pierwszy Bucik

Dzieciakowi.pl to rodzinna firma, której priorytetem jest potrzeba wspierania rozwoju dzieci zarówno zdrowych, jak i z wszelakimi deficytami rozwojowymi oraz niepełno sprawnościami. Artykuły i pomoce wzbogacą kącik terapeuty, wyposażą salę zabaw dziecka i zainspirują teczkę kreatywnego rodzica. Pomoce, które oferuje, poruszają wszystkie zmysły dzieci. Wspomogą także prawidłowy rozwój mózgu oraz pozytywnie wpływają na umiejętności poznawcze dzieci. Nowy salon oferuje artykuły z atestowanych firm: Astra, Hencz toys, Alexander. Wszystkie produkty posiadają  odpowiednie certyfikaty i są skrupulatnie wybierane i testowane przez wybranych terapeutów, pedagogów i rodziców.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu z dostępem do ponad 1,4 tys. miejsc parkingowych.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%