Zamknij
REKLAMA

Business Without Limits - kongres gospodarczy 23-24 czerwca w G2A Arena!

12:18, 18.05.2021 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Przedstawiciele świata biznesu, nauki, nowych technologii oraz administracji publicznej spotkają się w dniach 23-24 czerwca br. na 8. edycji Kongresu Business Without Limits (BWL). Wydarzenie planowane jest w wersji stacjonarnej.

Business Without Limits to sztandarowy projekt G2A Arena, który należy od najważniejszych wydarzeń kongresowych o tematyce społeczno-biznesowej organizowanych w obiekcie. Raz w roku, w podrzeszowskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego świat biznesu i nauki, samorząd, administracja państwowa, organizacje pozarządowe oraz startupy spotykają się, by stawić czoła wyzwaniom stawianym przez dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość.

Redefiniowane są stare pojęcia, a w trakcie paneli dyskusyjnych ustalana jest droga, która zapewni aktywny i ciągły rozwój biznesu. Poprzednie edycje kongresu były bogate w ciekawe debaty na temat rozwoju polskiej gospodarki i były niejednokrotnie początkiem kolejnych rozmów i współpracy pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

8. edycja wydarzenia to bardzo ważny moment dla G2A Arena. W czerwcu 2021 roku świętujemy piątą rocznicę funkcjonowania obiektu. Jubileusz ten stanowi doskonały moment, by zatrzymać się i podsumować dotychczasowe działania, które miały wpływ na biznes. To doskonała okazja, by porozmawiać o przyszłości nie tylko obiektu, ale też gospodarki w szerszym kontekście.

Dlatego też w trakcie dwóch dni Kongresu BWL, zaproszeni prelegenci omówią aktualne tematy społeczno-gospodarcze. Uczestnicy wydarzenia będą zaś mogli posłuchać merytorycznych dyskusji i prelekcji w ramach następujących bloków tematycznych:

• Lotnictwo i Kosmonautyka,

• Media,

• Transport,

• Transformacja Gospodarcza,

• Smart City,

• Klimat.

Wśród prelegentów pojawią się znakomici goście. Wśród nich pojawią się: Yaroslav Gorodetsky – Prezes Zarządu rosyjskiej firmy CDNvideo oferującej dostęp treści video na świecie oraz Simeon Mirzayantz – Szef sprzedaży międzynarodowej Glance-Mediametrie, Krzysztof Szubert – Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. Europejskiej Polityki Cyfrowej czy Piotr Psyllos – uznany przez amerykańską edycję Forbesa za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów. Splendoru wydarzeniu doda jubileuszowa gala z okazji pięciolecia G2A Arena, podczas której wystąpi m.in. Queen Symfonicznie.

Dwudniowy Kongres Business Without Limits odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa w związku z sytuacją pandemiczną oraz obowiązującymi obostrzeniami. Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 99 zł.

Ważne informacje:

Termin: 23-24 czerwca 2021 r.

Miejsce: G2A Arena, Jasionka k. Rzeszowa

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/bwl-8/

Szczegóły na: http://businesswithoutlimits.pl/

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%