Zamknij
REKLAMA

BSH w Rzeszowie - nowy model w produkcji i wzrost zatrudnienia

13:01, 17.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

BSH, Producent AGD marek Bosch i Siemens rozpoczął produkcję nowego modelu odkurzacza w swojej fabryce w Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. BSH rozwija swój oddział na Podkarpaciu i poszukuje dodatkowych pracowników. W ostatnim czasie z linii produkcyjnej zjechał tam już milionowy ekspres do kawy.

AGD z Rzeszowa

Spółka BSH produkuje na Podkarpaciu kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki  do mielenia i odkurzacze. Ten sprzęt gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens trafia do klientów głównie z Europy Zachodniej, ale również z innych regionów świata oraz z Polski. Firma od miesięcy przygotowywała się do startu produkcji nowego modelu odkurzacza bezworkowego Bosch Serie | 4. Pomimo trudnego okresu pandemii, wszystkie prace zakończyły się powodzeniem. To kolejny sukces zespołu BSH w Rzeszowie po tym, jak inny z zaprojektowanych przez niego bezworkowych odkurzaczy Bosch zajął pierwsze miejsce w prestiżowych testach niemieckiej organizacji Stiftung Warentest.

„Nasz najnowszy model odkurzacza został niemal w całości zaprojektowany w Polsce. Jesteśmy przekonani, że projekt z Rzeszowa odniesie sukces na wielu rynkach. Wyróżnia go elegancki design i bardzo dobra jakość wykonania” – powiedział Krzysztof Burzyński, Dyrektor Działu Rozwoju w BSH w Rzeszowie.

Rozwój produkcji w BSH

Ostatnie lata były dla fabryki BSH w Głogowie Małopolskim okresem głębokiej modernizacji. Nowoczesne maszyny produkcyjne, zaawansowane urządzenia pomiarowe, nowe przestrzenie dla pracowników – to tylko niektóre z niedawno zrealizowanych inwestycji. BSH w Rzeszowie planuje też wykorzystanie rozwiązań ze świata przemysłu 4.0, takich jak autonomiczne wózki transportowe czy dron, który będzie monitorował ustawienie materiałów w magazynie. Firma korzysta z zaawansowanych urządzeń pomiarowych AIBox, które porównują detale z zaprojektowanymi modelami 3D. Zapewniają one doskonałą precyzję pomiarów w krótkim czasie. Fabryka w Głogowie Małopolskim jest obecnie jedyną na świecie z fabryk małego AGD w całej Grupie BSH, w której ten system pomiarowy jest dostępny we wszystkich obszarach pracy nad produktami.

Pracownicy poszukiwani

Ze względu na rozwój swojej fabryki oraz obszaru badań i rozwoju, BSH w Rzeszowie tworzy kilkadziesiąt dodatkowych stanowisk pracy, głównie w obszarze produkcji. Poszukiwani są też inżynierowie i konstruktorzy, którzy będą projektowali nowe modele urządzeń. Fabryka przy ul. Innowacyjnej w Głogowie Małopolskim oferuje dobrze zorganizowane stanowiska pracy, kantynę na terenie zakładu i przyjazną atmosferę. Nowo zatrudnieni będą korzystali z nowoczesnych narzędzi i sprzętu. Produkcja w BSH jest prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, charakterystycznymi dla całej Grupy BSH.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAZegarki męskie_kreacje_świąteczne - sprawdź na Ceneo
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMABiżuteria i zegarki - porównaj na Ceneo
0%