Zamknij
REKLAMA

Mirosław Hajdo nowym trenerem Apklan Resovii

17.23, 07.09.2022 .
Skomentuj Fot. cwks-resovia.pl
REKLAMA

Mirosław Hajdo został nowym trenerem Apklan Resovii. Nowy szkoleniowiec ma 52 lata. W swojej dotychczasowej karierze prowadził kluby m.in. Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Motoru Lublin, Sandecji Nowy Sącz, Garbarni Kraków oraz ekstraklasowej Cracovii. 

W sezonie 2009/10 piastował także funkcję pierwszego trenera Resovii. W 2021 objął stanowisko szefa szkolenia w Akademii Cracovii.

- Obejmuję funkcję trenera w trudnym momencie dla drużyny oraz klubu. Znam wielu ludzi z najbliższego otoczenia klubu i wiem jakie nastroje dominują w środowisku sympatyków Resovii. Tym bardziej jestem świadomy rangi powierzonego mi zadania. Przez wiele lat, pomimo mojej nieobecności w klubie zawsze utrzymywałem kontakt z tymi osobami, żywo interesując się jego bieżącą sytuacją - mówi Mirosław Hajdo.

- Ostatnim razem, kiedy prowadziłem Resovię byliśmy beniaminkiem drugiej ligi. Aktualnie stykamy się z innymi realiami pracy i nowymi wyzwaniami, które wspólnie musimy udźwignąć. Nie zgadzam się z tym, że potencjał zespołu jest adekwatny do miejsca zajmowanego w tabeli. Uważam, że każdego z tych zawodników stać na zdecydowanie więcej. Dlatego też z wiarą w zespół i jego możliwości przystępujemy do realizacji zakładanego celu, którym jest marsz w górę ligowej tabeli - skomentował swoje przyjście nowy trener.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%