Siatkówka, PlusLiga
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 25:13, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Muzaj, Kozamernik, Kochanowski, Cebujl, Defalco, Zatorski (libero) - Bucki, Piotrowski
Trener: Giampaolo Medei
Aluron CMC Warta Zawiercie: Konarski, Kwolek, Zniszczoł, Tavares, Szalacha, Kovacević, Danani (libero) - Kozłowski, Rejno, Dulski, Łaba
Trener: Michal Winiarski
[FOTORELACJA]189[/FOTORELACJA]
To był popisowy mecz Asseco Resovii, która właściwie całe spotkanie miała pod kontrolą. Nerwy pojawiły się w końcówce pierwszego seta, kiedy Zawiercie zniwelowało przewagę gospodarzy i doprowadziło do remisu. Siatkarze z Rzeszowa presję jednak wytrzymali i wygrali tę partię do 23.
Pod dyktando Asseco przebiegał drugi set. Goście z Zawiercia byli bezsilni, nie potrafili zakończyć swoich akcji, a Resovia była bezwzględna.
Postawiona pod murem Warta postawiła się Asseco Resovii w trzecim secie. Byli nawet na prowadzeniu, ale po interwencjach trenera Giampaolo Medei, wzięła się do pracy. Końcówka partii była pokazem siły gospodarzy, którzy zakończyli seta zwycięstwem 25:21 i tym samy zostali brązowymi medalistami mistrzostw Polski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu hej.rzeszow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nieprzytomny mężczyzna w samochodzie
Have you lost cryptocurrency or money? Kindly contact [email protected] or via WhatsApp +1 (260) 218-3592 and they will be glad to help you recover what you have lost.
Wiktoria
11:11, 2026-01-29
Groźny wypadek. Poważnie ranne dziecko!
Proszę rodzinę dziecka o kontakt 783903941
Dominik
15:37, 2026-01-21
Wielka Pętla Bieszczadzka do rozbudowy. Wizualizacje!
Wiency Januszy i miejsc do picia piwa dla nich, bo krzaki w dużych miastach są potrzebne dla deweloperów! Wiency imprezowni dla lemingów! W końcu gdzie mają imprezować biedne lemingi - sąsiedzi w Warszaffce wezwą do nich przecież policję, a jelenie, wilki i żubry w Bieszczadach tego nie zrobią. A w Bieszczadach jest tyle miejsce, które można przeznaczyć do grlillowania z czyściochą i ostrego imprezowania z panienkami, alkoholem i koksem. Oczywiście, potem zacznie pojawiać się coraz więcej zakazów wstępu "dla naszego bezpieczeństwa" i w imię "ochrony przyrody" - której jakoś nie przeszkadzają wszechobecne "inwestycje", a najbardziej jej przeszkadza turysta z plecakiem i namiotem, który w ogóle wg obecnych władz jest jedyną prawdziwą patologią w turystyce. Zakazy są NIEODŁĄCZNE od "rozwoju turystyki" i "inwestycji dla turystów".
Qbu
21:21, 2026-01-16
Potrącił pieszą na pasach. Odjechał z miejsca zdarzenia
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikk
22:40, 2026-01-13