Zamknij
REKLAMA

Trzech zawodników Wólczanki trenuje ze Stalą

15:09, 12.01.2021 | M.B/stalrzeszow.pl
Skomentuj Fot. stalrzeszow.pl
REKLAMA

W pierwszym treningu przygotowującej się do rundy wiosennej drużyny Daniela Myśliwca udział wzięli również trzej zawodnicy z Wólczanki Wólka Pełkińska – partnerskiego klubu Stali Rzeszów: napastnik Krzysztof Pietluch, pomocnik Jakub Szczypek oraz obrońca Piotr Łazarz.

Krzysztof Pietluch to wyróżniająca się postać w III-ligowej Wólczance. W sezonie 2020/21 zdobył już 12 bramek, wymiernie przyczyniając się do znakomitego wyniku swojej drużyny na koniec jesieni. Występujący od kilku sezonów w barwach zespołu z Wólki Pełkińskiej napastnik ma na swoim koncie łącznie 82 trafienia.

Jakub Szczypek to 20-letni pomocnik, który trafił do Wólczanki w sezonie 2019/2020 z Escoli Varsovia. Wystąpił w 32 meczach III ligi grupy IV, strzelił jednego gola. Młody zawodnik był obserwowany przez II-ligową Skrę Częstochowa.

21-letni obrońca Piotr Łazarz jest wychowankiem Unii Tarnów, szkolił się również w juniorach Stali Mielec. Przeszedł do drużyny z Wólki Pełkińskiej w sezonie 2018/2019. Wystąpił w jej barwach 54 razy, rozpoczynając niemal każde spotkanie w podstawowej jedenastce.

Dzięki współpracy Stali Rzeszów z Wólczanką Wólka Pełkińska biało-niebieskich wzmocnili już m.in. Wiktor Kłos i Dawid Olejarka. Teraz szansę na pokazanie się sztabowi szkoleniowemu dostają kolejni zawodnicy.

(M.B/stalrzeszow.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA