Zamknij
REKLAMA

Resovia wraca na Wyspiańskiego 22. Jest decyzja!

11:47, 19.02.2021 | M.B
Skomentuj Fot. cwks-resovia.pl
REKLAMA

Pierwszoligowe, domowe spotkania Apklan Resovii – już od drugiej kolejki, rozgrywane będą na stadionie Resovii. - Powrót do „naszego domu” stał się możliwy po przychylnym zaopiniowaniu wystosowanego przez nas wniosku do Komisji Licencyjnej oraz Departamentu Rozgrywek Krajowych. Zawarta w nim argumentacja została przyjęta, dzięki czemu przenosimy rywalizację na nasz obiekt – przy ulicy Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie. To bez wątpienia olbrzymi sukces władz nowo powstałej Spółki Akcyjnej, która dołożyła wszelkich starań by marzenie naszych kibiców stało się faktem! - przekazuje klub.

Adrian Rudawski – Prezes Zarządu CWKS RESOVIA S.A. nie kryje radości: - To jedno z pierwszych osiągnięć nowo powstałej Spółki, zarazem jakże medialne i istotne dla biało czerwonej społeczności naszego Miasta. Udało się za sprawą podjętych działań otrzymać warunkową zgodę na rozgrywanie spotkań przy ulicy Wyspiańskiego. Ubolewamy, że obowiązujące wciąż obostrzenia wynikające z pandemii blokują możliwość pojawienia się na trybunach naszych wspaniałych kibiców. Wierzymy, że niedługo się to zmieni i w spotkaniach z topowymi drużynami zaplecza ekstraklasy będziemy mogli liczyć na ich głośny doping i wsparcie. Mamy głęboką wiarę, że ten fakt pozwoli nam także na realizację założonego celu - mówi.

Zdaniem Pawła Jandy – Przewodniczącego Rady Nadzorczej: - Powrót na Wyspiańskiego ma dla Nas ogromne znaczenie . To tu jest Nasz sportowy dom. Chcemy by nowe pokolenia kibiców Resovii razem z nami starszymi utożsamiali się z drużyną grającą przy W22. Gra na każdym innym stadionie, nawet w Rzeszowie , to dla Resovii gra na wyjeździe. Myślę ,że możliwość rozgrywania meczów u siebie będzie dla społeczności resoviackiej impulsem do dalszych starań zmierzających do budowy własnego stadionu. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie inwestycji PCLA . Ufam, że starania te zakończą się sukcesem. Stadion przy ulicy Wyspiańskiego to element Naszej tożsamości.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%