Zamknij

Sukces Judoki Millenium Rzeszów!

13:20, 28.06.2021 M.B Aktualizacja: 13:20, 28.06.2021
Skomentuj

Judoka Millenium Rzeszów Mateusz Grendys wywalczył brązowy medal w kategorii wagowej 66 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży) w Łodzi.

Mateusz w drodze po medal  wygrał dwukrotnie Eliminacje Makroregionalne w Bielsku Białej a następnie w finałach zmierzył się z 24 najlepszymi zawodnikami z kraju.

Najpierw pokonał Calińskiego Aleksa z Mako Judo Wrocław, Kazimierczaka Adama z Yawara Warszawa, Kuczyńskiego Jakuba z AZS AWFiS Gdańsk uległ w półfinale Świdwa Marcinowi z Lemur Warszawa a o brąz pewnie zwyciężył z Dzigą Janem z Pałacu Młodzieży Tarnów.

W finałach walczyli również Adrian Dereń z kat. wag. 73kg zajmując dziewiąte miejsce i Bartłomiej Sobczyk do 60 kg oraz Michał Klimko do 73 kg plasując się na 12 miejscu.